Som kransa!

Príspevok v téme: Som kransa!
Delilaaah

dobre, niekomu sa bude zdat toto smiesne ale mna by celkom zaujimal taky vseobecny nazor. Uprimne si myslim ze som krasna, mam nadherne vlasy, oci, tvar celkovo. Mam uzasnu postavu a ja osobne na sebe nemozem najst jedinu chybicku...teda co by som sama na sebe nenavidela. Chalanov mam tiez, na kazdy prst desat. Dokonca som aj mudra (podla mna), vsetko mi rychlo zapaluje, v skole patrim k najlepsim studentom, dokonca ma skola aj velmi zaujima. Asi som jedna z mala ludi ktora miluje skolu. No tak som sa teda opisala a teraz ta otazka myslite ze toto zo mna robi namyslenu alebo povysenecku? Je to nieco co by vam na mne vadilo? Nehovorim ze teraz chodim po ulici a kazdemu hovorim aka som uzasna, len si to myslim. Taktiez sa snazim pomahat ludom a chodim pomahat do detskych domovov, alebo doucujem decka, ktorym ide slabsie skola...no tak teda co si o tom myslite? :P

sweater

no ja neviem, podla mna musi tak nafukane posobit aj na okolie, a kazdemu zacne potom tou svojou vinimocnostou liest na nervy si myslim :), ale tak pochybujem ze jej take ego vydrzi na vzdy, myslim ze raz ako pojde cestickou zivote sa sfukne a zostane na tej zdravej miere :)

sweater

nejde o to ze sa vidi krasna :) ale ona pise ze na sebe nevidi ziadnu chybycku :), takze si o sebe zjavne mysli ze je stelesnena dokonalost :) a to uz zdrave sebavedomie nieje, to je narcizmus ako vysity :) ta musi mat take nafuknute ego ze az :)

H2O

sila koľko ľudi dokaže iritovať, nahnevať, prinutiť k negativnej reakcii to, že su ľudia, ktori maju sami seba naozaj radi a k tomu, že to tu verejne rozpisuje, no či už bol motiv jej prostoducheho činu ešte viac si zdvihnuť ego, alebo sa len zabaviť na tom ako malo stači na to aby sa v ľuďoch vzburila vlna zavisti a nevole :))

Veronique1

NARCISTA!!!!....aby som na sebe mala vsetko rada,tak to ti zavidim,no chcela by som ta vidiet ked si taka krasna :-)

anaj47

ze co si o tom myslíme?no nemám slov ako môze byt niekto taký sebaistý o tom ze je krásny....trosku skromnosti by neuskodilo...