Som zavisly na marihuane

Príspevok v téme: Som zavisly na marihuane
007-JARO-007

Dobry deň, mam podozrenie že som závisly od MARIHUANY slengovo povedane od trávy. Sice sa hovorí že to neni navykova latka,ale už posledne 3 roky , každy jeden deň si davam velke davky tejto drogy cez "vodne bongo" za tieto 3 roky som stym skušal dosť vela krát prestať ,ale vždy som prestal iba na určity čas a potom som znova do toho padol. Zavislosť sa prejavuje na psychike , keď si nedam ďalšie vodne bongo , tak som podraždeny , nič ma nebaví a sem-tam v noci neviem zaspať. Poraďte da sa stou zavislou nečo ešte urobit ? ale už iba liečenie ? Dakujem

Caponee

Potrebuješ marihuanu dáčim nahradiť najlepšie športom po tráve je to ľahké dobrý pocit na nič vážne nemyslieť ale treba uvážiť, že už stárneš čaká ťa vážna práca a rodina kde si to nemôžeš dovoliť len sa treba uvedomiť trochu

Ipsilon

Však práve ide o to, aby si sa prekonal a prekonal tie stavy, kedy ťa ide roztrhnúť. Bez lekára to však ťažko zvládneš. Lekára najskôr nevyhľadáš, tak to potom tak aj máš.

marky2222222

Čaute...Rád by som prestal ale neviem ako fajčím marihuanu asi 9rokov každý den ale už to nie je ono ako na začiatku bola sranda sme sa smiali partia spolu teraz je už to octom že si to musím dať lebo ma ide roztrhnút...Chcem s tým definitívne prestat ale fakt neviem ako....Aj by ste mi vedeli poradiť nieco dajte vedieť budem len rád:-)

Anelka

Chcem sa informovat ci si sa z toho dostal a ci to ma na tebe nejake neblahjé následky, ci mas nejaku motivac iu do zivota a podobne.Dakujem mozes mi prosim ta napisat na email?david.bednar@atlas.sk

IVANGOR

No ja fajčím trávu každý den už asi 10 rokov a nepocitujem žeby mi to dáko uberalo na inteligencii skôr naopak
ps pred pol rokom som spravil inžiniera

Tibor1988

Ahojte Ludia chcel by som sa svami podelit a zaroven aj pomoct ludom ktory maju problemi so zavislostou..Momentalne mam 26 rokov a stoho viac nez polovicu svojho zivota som uzivatel Marihuany.Myslim si,ze je to droga a ludia ktory tu drogu uzivaju dlhsi cas a tvrdia,ze zavislost sa neda vitvorit si vlastne len nechcu pripustit ze aj ony su zavisli..Marihuana je droga na ktoru si dokaze clovek vitvorit zavislost psichycku a s nej sa prejavuje aj fizicka.Nemate to neni to v okoli nemusite si to dat bez pocitu zavislosti.Ale uz ked viete ze niekto niekde ma a vy nemate nato aby ste si to mohol dovolit tak to zacina,...Takto sa prejavuje zavislost.Tym ze myslite nato ako by ste si dal a ako by ste sa ktejto droge dostal si do podvedomia dostavate a vytvarate zavislost..Chcel by som sa opytat tych ktory maju problem a chceli by sa ho zbavit..Mate chut sa podelit a zaroven si pomoct????? Sedenia s ludmi ktory boli,su alebo mozu byt zavisli... blizsie informacie pod emailom. feierabend.maria@post.sk Necakajte velmi dlho moze to zachranit zivot vam alebo vasim blizkym.

Mia777

Ja som mala travu vela krat ale raz som si dala cez vodne bongo u takeho chapika asi trochu viac sama neviem asi tak na 6 krat som ťahala ..myslela som že sa budem smiať ako minule ( s kamoškou) ale všetko sa mi začalo točiť zahmlievať a nechcela som sa smiať ale plakať vyšla som von na vzduch a padla som na schodoch pamätam si len ako sa mi snival sen a zobudil ma ten chlap čo mi to dal (padla som nachvilu do bezvedomia s pocitom zomriet) ...nakoniec sa mi podarilo potom vyst von a ...isiel mi pre vodu...a kamosky si ma ihned zobrali obliekly do tepla dali mi piť vracala som 5 krat stale zaspavala
a nevladala ani rozpravat ....este aj na 2 den mi bolo nahovno a ..odvtedy travu a uz ani alkohol nechcem videt nemam nato chuť nič .... poučila som sa :)