Nový muž v mojom živote

Príspevok v téme: Nový muž v mojom živote
jidojfw

Dobrý deň ! Chcela by som počuť nejakú radu na môj problém. Za každý ohlas budem vďačná. So svojím priateľom chodím už niečo vyše 3 rokov. Ako v každom vzťahu, aj v tom našom sa vyskytli rôzne problémy. Taký väščí pre ma nastal, keď som zisila, že môj priateľ komunikuje s dievčatami na facebooku ( s 15 ročnými deťmi ! ) a píše im jednoducho hlúpe narážky, dvojzmyselné vety a podobne. Veľmi mi to vtedy ublížilo a on to vedel, no aj napriek tomu, si s nimi písal ďalej.Tie dievčatá poznal aj osobne, sú z rovnakého mesta ako my. Odstupom času aj mne napísal jeden sympatický mladík, ktorého poznám. Tak sme si písali a je veľmi fajn. Stretli sme sa náhodou v jednom bare ( bol tam aj môj priateľ ) a vypili sme si. Môjmu priateľovi to nevadilo. Neostalo však len pri pití, ale boli tam aj nejaké dotyky a bozky. Priateľ o tom samozrejme nevie, ale mala som hrozné výčitky svedomia a vôbec to pre mňa nebol pekný pocit. Povedala som si dosť, zostanem s priateľom a s tým chalanom si už nebudem viac písať ani nič. To sa samozrejme ľahko hovorí, ale ťahšie realizuje. S chalanom si stále píšeme a ja postupne prichádzam na to, že sa neho teším, teším sa keď mi napíše, teším sa kedy ho uvdím, jednoducho vyhľadávam jeho spoločnosť. On je slobodný, ale nechce, aby som mala s priateľom kvôli nemu problémy. Viem že by na tajný vzťah nikdy nepristúpil a ani ja nie. Môj priateľ samozrejme vidí čo sa deje, ja som mu sama povedala že si píšeme aj rozumieme, zatajila som mu však tie bozky. S tými babami si už nepíše, včera mu jedna napísala a sám ju odbil až som sa čudovala. Som z toho celého zmätená. Neviem či sa jedná len o nejakú moju flirtovú pobláznenosť, alebo čo, nikdy by som nepovedala že sa raz ocitnem v takejto situácií. Za akýkoľvek názor budem vďačná : )

je to tak

jidojfw alebo Micka000,
keď to chceš ukončiť, tak to ukonči. Keby to tak nie je, neradíš si sama, Micka000... nikto ti neuverí, že ti tu sestra píše.

doubledog

ziadny boj muzov a zien :)

vsetci sme tak trochu kurevnici a slapky, je dobre na to pamatat.

pomaha to odstranit zmatenost v pripadoch ako je tento. :)

.....

ahaa,tak ak s ním chceš naozaj zostať, musíš mu veriť, prijať riziko a prerušiť kontakt s tým novým :) aspoň už máš jasno v tom, čo chceš :) držím palce

vandah

Suhlasim so zadnymi dvierkami ale vies aky je to tiez ten novy priatel ked mu nevadi ze mas dlhorocny vztah a on ti do neho leze tiez to nieje bohvie co v podstate rozbija vztah tak neviem najlepsie je si vzdy najst nezadaneho a nezadanu

jidojfw

Nemuchlovali sme sa,len dotyky a dve pusy a nie jazykové : ) Ja cgápem obydve strany ženy aj mužov, samozrejme keď som žena tak aj trochu viac ženy : ) Ale chcem zostať s priateľom, napriek všetkému. Dúfam že to raz nebudem ľutovať a nebúchať si hlavu o najbližší múr

.....

Myslím, že si písala, že s tým vypisovaním s mladými prestal. Nechaj tomu čas a keď opäť začne, tak s ním skonči. A taktiež by som neprerušila kontakt s tým novým. Len všetko uveď na správnu mieru a zatiaľ s ním buď iba kamarátka. Ak ten terajší priateľ pohorí môžeš svoj "kamarátsky" vzťah zmeniť na niečo vážnejšie...samozrejme ak s tým bude súhlasiť aj ten druhý. V skratke: keď si nie si istá terajším priateľom, nechaj si aj ty otvorené zadné vrátka... :)

scotty

:) zvrháva sa nám to v boj mužov a žien

on je vinný ešte skôr ako niečo spravil, pretože na základe toho, že flirtuje s mladými žabami na nete ste diagnostikovali, že časom ju podvedie,
zatial čo ona spravila len to čo musela aby si udržala vzťah, vyslala signál, že ona môže tiež robiť to čo sa mu nebude páčiť (on prestal) Doteraz by bolo všetko fain, dokonca by som ju podporil, ale ona sa s tým druhým bozkávala, nemôže povedať, ze to bolo preto, že chcela nakopnuť svojho partnera, pretoze mu o tom nepovedala... Či to chcela, či nezvládla situaciu?... to už je jedno... podstatné je ako sa zachová dalej

je jedno či to urobila ona /žena/ alebo by to urobil chlap... pokial máte svojho partnera, nebozkávate sa s inými... ak som naivný a mýlim sa, tak ma opravte, ďakujem :)

erika h

Ved to je to ze chlap moze vsetko vsak aby si pozdvihol svoje ego a co zeny? Zena ked nieco take urobi tak je hnet co? ku...a alebo slap...a vsak? A vy chlapi ste co? Ved kto prvy zacal v jej pripade on alebo ona to ma cakat na co kym jeho omrzia mlade cajocky a ona bude s nim az kym zostarne a on si aj tak potom najde niaku 20 pipenku a co my baby nam mladost prejde pomedzi prsty nie? Len tolko chcem ti odkazat ty musis vediet ci Vas vztah ma buducnost alebo nie ale ak to robi teraz tak sa to uz nezmeni

doubledog

pomocou toho druheho vydieras svojho terajsieho
velmi ucinna a overena zenska metoda, robi to kazda.

akurat mi tu chyba ta glorifikovana KOMUNIKACIA, ktoru zeny vzdy odporucaju na riesenie problemov :))

keby to bolo opacne, a takyto problem riesi muz, miestna zenska uderka muzovi napise, ze zakladom je komunikacia a ze problemy sa neriesia tak, ze si najde inu zenu.