Komplikovane

Príspevok v téme: Komplikovane
Antebellum

Ahojte
Iste kazdy pozna ten pocit ked vas dakto pritahuje .. nenormalne..
Vymyslate x sposobov ako sa k nemu dostat ak ho nepoznate..A k tomu, ked ma dotycny/cna povahu velmi zlozitu. Najhorsie je, ked citite ze aj druha strana mozno citi podobne , ale neozve sa , lebo....dovod neznamy
Ozvat sa prva? ano, to je lahke povedat...velmi lahke..
Ten clovek je tvrdy oriesok a ja som este nenasla cestu ako ho rozlusknut...
Prosim dajaku radu. :)

beskyd

jajka, moze to byt jedno aj druhe. ale ak ta druha je naozaj lepsia a ty si to uvedomis, svedci to skor o tvojej rozvinutej sebareflexii nez o nizkom sebavedomi by som povedal... ci?:)

jajka001

beskyd, to sa nedá, takto, ze prenecham tohoto skveleho chlapa tej druhej lebo je lepsia lebo...ja som predsa lepsia :D ak by som si myslela, ze ta druha je lepsia, je to skutocne pravda alebo len moje nizke sebavedomie?

DCPH

co to trepes?ved to,ze je naokolo niekto "uspesnejsi, krajsi, bohatsi, muznejsi, silnejsi..." neznamena, ze ich preto budem mat radsej.ty to takto robis?uvidis presne tak isto dobru zenu,ako mas,nezadanu,ale ma fajnove velko prsia,kdez to tvoja ma male,pojdes sa tou s vacsimi?ked niekoho lubim,tak sa mi na nom pacia aj jeho "chyby" a nezalezi mi na tychto veciach,citim sa s nim dobre.nepochopila som celkom presne,o com hovoris.

beskyd

DCPH, tak na to je lahka odpoved, vy, co mate radi len seba si nezasluzite nikoho:) ale tak som to nechcel povodne napisat, len si tak formulovala otazku ze inak sa neda. stastie mate akurat to, ze aj tie vase polovicky maju tiez zvacsa radi len seba, je to ludske. je to otazka svedomia, uprimnosti voci sebe samemu, nie vysvetlovania. ked niekoho milujem a viem ze su lepsi chlapi okolo mna (plati aj naopak samozrejme), svedomie mi nedovoli tu osobu zmotavat a prisvojovat si jej naklonnost ked viem ze naokolo su alebo pravdepodobne su lepsi, uspesnejsi, krajsi, bohatsi, muznejsi, silnejsi/krajsie, oddanejsie, prijemnejsie, zenskejsie, starostlivejsie, vtipnejsie, zmyselnejsie atd. lebo dotycnu osobu tak oberam o benefit ktory si ako milovana osoba z pohladu milujuceho predsa zasluzi.

DCPH

beskyd,
co je to ZASLUZIT si?mne sa nepaci,ked ludia hovoria veci ako "na toho nemas" preco?"pekny" sa moze zamilovat do "skaredeho"-vyznie to hlupo,ale myslim to tak,ze tichy clovek,na ktoreho by si to v zivote nepovedal si zacne s najuznavanejsou osobou komunikativnou,spolocenskou...a nie ja to neberem ako skaredeho a pekneho cloveka,ale tak sa to bezne o ludoch hovori,bohuzial.no a ked na teba niekto nieco vyzaruje,hoci ho sotva poznas,preco to neskusit,preco sa s tym dotycnym nezoznamit???mozno z toho nic nebude,mozno ano,nikdy nevies.aj mna pritahuju niektori ludia,ci zeny,ci muzi ako ludia,nie je to o vzhlade,nie je to vseobecne,moje okolie to tak neciti,iba ja.preco?lebo kazdeho pritahuje niekto iny,kazdeho zaujme niekto iny,kazdemu je sympaticky niekto iny.neviem,prosim vysvetli mi,co je to ZASLUZIT si.koho si vlastne my,ktore"mame radi len seba" zasluzime?hmmmmmm???

Antebellum

ďakujem Vám :)))

lenže práve to, že on nie je ten typ, absolutne tak neposobi, vyzera ze ma svoj svet, svoju partu... A z pohladov, kt na seba hadzeme obcas nemam nic.
Viem, že mozno nestratim nic, ale ja skratka tiez niesom ten typ, ktory sa chopi inicativy ako prvy..
A myslim, že je blizenec alebo rak.