Condyloma.

Príspevok v téme: Condyloma.
Andrea90

Ahojte baby,

bola som u gynekologa s tym ze som si v okoli posvy nahmatala nejake "vyrastky".Uviedol ze je to Condyloma.Bola som tam minuly tyzden a prepisal mi Wartec cream.Je to krem ktory mali v nasom meste v lekarnach len na objednavku.Cakam nan tyzden,zajtra si ho idem prebrat.Condylomy sa mi trosku rozsirili mam ich viac a uz aj par drobnych-hned pri vchode do posvy.Mate s tym kremom nejake skusenosti?Myslite ze aj po tyznovom cakani bude mat krem ucinok?Cele dni len cakam ked bude Utorok aby som to mohla zacat uzivat,lebo uz som zufala.Bojim sa o svoje zdravie ako kazdy.

A este nieco-pokozku "tam dolu" mam na niektorych miestach dost suchu a odlupuju s ami normalne take lupienky.Myslite ze to su tie Condylomy?Mala by som si aj to potom natierat s tym kremom?Lebo v pribalovom letaku na internete som citala ze mam sa vyhybat zdravej pokozke.Ale problem je ten ze ja neviem ci ta sucha pokozka je Condyloma alebo to je jednoducho len vysusenie pokozky.

Budem vdacna za prispevky,lebo s Condylomou som nikdy skusenost nemala.:-(

mamba_my

držím Ti palce pri liečbe,je to veľmi nepríjemna záležitosť.sestra to prekonala ked mala 17 rokov a od vtedy má pokoj-používala taktiež Wartec.