áno, či nie?

Príspevok v téme: áno, či nie?
lulinka989

Ahojte

už 10 dní mi mešká menzes. Robila som si tehotenský test ale ten vyšiel negatívny. Bolieva ma občas v podbrušku ako keby som to mala dostať ale stále nič. Bolesť prsníkov nepociťujem. Kedže mi test vyšiel negatívny tak myslím že tehotná niesom. K doktorke sa chystám v pondelok pokial to do vtedy nedostanem, čo myslíte? aké príznaky ste pociťovali?

lulinka989

Ve-dakujem ti za radu navštívim lekárku a uvidím...možno máš pravdu..ja som naposledy bola v decembri na prehliadke a všetko bolo v poriadku..tak uvidím teraz, čo mi povie..

lulinka989

Nicka- mala som nechránený sex, dietu nedržím, len ten stres tam občas je..tak možno to bude tým dakujem za radu..

Ve

nerob testy, ja som si toto užila, neprišiel mi dva mesiace menzes, mala som cystu, takže nerob paniku, môže to byť cysta, s kľudom vydrž do pondelku, nie všetko ide podľa hodiniek

nicka

zial takto ti nikto neporadi,lebo meskat ti to moze z vela dovodov-stres, dieta,...ty sama musis vediet ci je realna moznost-nechraneny sex...kamaratka akurat zistila ze je tehotna,meskalo jej to tyzden a mala nechraneny sex...na tvojom mieste by som urobila aspon dva testy...