Študenti na SZU-Lekarska fakulta

mediiik

laurina 22, to si zratala vsetky odbory dokopy? minuly rok bolo prihlasenych cca 600ludi a na prijimacky prislo okolo 450. skola tieto pocty oficialne na strankach nezverejnuje (mozno vo vyrocnej sprave) ale po prijimackach boli na strake cisla s bodmi. a viac ako 450 ich nebolo. na vseobecne lekarstvo

tina1141

nepredáva niekto podklady na szu?Mám aj priamo adresu kde sa dajú zakúpiť, ale som dosť ďaleko od Ba. A povedali mi,že jedine osobný odber-neposielaju...

szu2012

Aj biola aj chémia je z podkladov... ale chémia je velmi nárocna, a sú aj iné otázky ako v knihe (z chémie).

ledo: V roku 2010 sme mali inú knihu, ako teraz... a bolo z nás cca 200-300, a nie 700! :S

Neviete náhodou tento rok vydali novu knihu na prij.? Lebo ja som bola na stud. odd. a tam povedali, ze este nie... dufam, ze ani nebudu!

szu2012

Aj biola aj chémia je z podkladov... ale chémia je velmi nárocna, a sú aj iné otázky ako v knihe (z chémie).
ledo: V roku 2010 sme mali inú knihu, ako teraz... a bolo z nás cca 200-300, a nie 700! :S
Neviete náhodou tento rok vydali novu khinu na prij.? Lebo ja som bolna na stud. odd. a tam povedali, ze este nie... dufam, ze ani nebudu!

ledo

neviem to presne teraz najst ale skutocne niekde pisali, ze chemia nie je z podkladov. tak potom je chemia aj z podkladov?
lok: preco by som ta mal tymto odradit, jak ja mozem vediet co si zac a ci nemas dobre vedomosti zo skoly a pod?

Laurina22

Lok ja som mu to povedala.

Chemia bude z podkladov ale niíe vsetko ako biologia.

Boli tam otazky ktore v knihe neboli

lok

ledo prosim ta a odkial mas, ze chemia nebude z podkladov? studentka z tej skoly mi povedala, ze bude. tak ako to je? nechces nas nahodou len odradit?:D:D

ledo

aspon tak som sa docital kadetade na forach. ze na SZU sa dostanu povacsinou len uz skusenejsi, medici co nezvladali UK ale maju uz nejake vedomosti a podobne. ale uvidime, co bude tento rok.