Študenti na SZU-Lekarska fakulta

szu2012

Caute. Na prijimackach som bola aj v roku 2010 a aj v roku 2011... este som tam nedostala. Chybali mi body... v roku 2010 cca 10, a v roku 2011 som mala okolo 450 b. Idem aj tento rok. Dufam ze uz to konecne urobim :)

ivs199

ledo: a ty si z gymmnazia?..
ja sa planujem učiť aj dovtedy pokial neumrem z toho lebo sa tam naozaj chcem dostať a ak ma tam nezoberu tak ma asi porazi a rozmyšlam čo potom urobim...

ledo

ivs199: nie, nie je ta ista kniha na SZU a UK, ale co som pocul, ze z tej knihy na SZU nebude vsetko na prijimackach, takze neviem ci bude stacit sa naucit len. ja sa tento rok naucim len tu knihu, uvidime co to vyda ale dufam, ze nieco snad natipujem :D

ivs199

kniha na prijimačky na SZU a na LF UK je ina?..takisto aj prijimačky na tieto dve univerzity su rozdielne?..lebo som si zohnala Podklady na prijimacky z chemie a biologie a je tam 1500 otazok z každeho tak sa chcem spytať či to mam vratiť alebo sa z toho možem učiť.

ledo

inak nemate niekto nove podklady na tento rok, na SZU? nie som priamo z blavy, tak by mi bolo lahsie keby som od niekoho odkupil a ze by mi to poslal.

ledo

Ivs199: na SZU na skole v skriptarni, ja si idem buduci tyzden kupit. co stoji neviem presne, nieco sa mi mari, ze 10eur ale nie som si isty. ale tak je to jedna tenka kniha takze viac jak 15eur isto nie.

Ivs199

Ahoj, chcela by som sa opýtať, kde sa dá kúpiť kniha "Podklady k príprave na prijímacie skúšky z predmetov
chémia a biológia", v akom kníhkupectve a koľko stojí. ďakujem :)