Spoluziacka

Príspevok v téme: Spoluziacka
bloom

ahoj...mám otázku, konkrétne na dievčatá- mám spolužiačku, ktorá za mnou v škole často chodí, trávim s ňou dosť času, najprv v škole, teraz aj po škole s ňou strávim veľa času, hádžeme si aj komplimenty, a často ma chytá za ruku, príp objíma ale to je len také krátke, pár sekundové, chytí a pustí, niežeby sme sa vodili za ručičky. Dievčatá, je to len to pubertiacke, že "každého ľúbime," alebo to znamená viac. Pretože ja ju mám strašne rád, stále na ňu myslím, aj keď často pochybujem, či by nám vzťah vyšiel. Chcem len vedieť, či to znamená niečo viac, alebo sa mám na ňu vykašľať, pretože ak zistím, že o mňa nemala záujem tak, že ju uvidím sa bozkávať s niekým iným, tak to ťažko zvládnem...

0vecka

na tvojom mieste by som ju asi niekam pozval ak to nerobi kazdemu tak asi bude nieco citit... 100% to nijako nezistis

viktora

dievcata su velmi komplikovane od niektorych nevies co mas cakat ale myslim ze ona by ta len tak nedrzala za ruku a nehadzala komplimenty.. mozno by nebolo zle sa otom porozpravat a keby na teba divne pozrela ze co rozpravas tak povies ze si si robil srandu a chcel si len vediet ako zareaguje :D