Kniha Najedzte sa do štíhlosti

drevica

Ďakujem aj tak - je to inšpirácia a hlavne chuť vydržať až do konca./slečna A/ :) Ale môj problém ostal - môžem si dať večer 2 dcl vínka ??? Pomôžeme ni niekto s týmto orieškom ? :)))))

Slecna A.

ja nie, ale mala som moznost vidiet, co to robi s kolegynou. Dodrziavala rady uvedene v knihe, vlastne este dodrziava...vzdy chcela cosi so sebou urobit, ale az teraz sa jej to podarilo...a aj ked sa po nej opicilo vela dalsich zien, ona jedina vydrzala. Zacala niekedy cez jun a koncom septembra uz mala o cislo mensie oblecenie. Strava jej dodala strasne moc energie, vyzera mladsie, krajsie...a chudne...papka poctivo a chudne aj tak :)

drevica

ahojte, dlho tu nik nereagoval, ale snáď mi niekto poradí :) Držím detox.program podľa tejto knihy, ale nikde sa neviem dočítať či je povelená káva INCA a aj vínko. U nás je to taký domáci rituál po príchode manžela z práce. Nalejeme si 2 dcl vínka a pri ňom trávime celý večer. Vie mi niekto poradiť ????

simonaxxxY

da sa stiahnut z internetu a nemusis vyhadzovat peniaze za knihu :) ale iba po česky ale to by nemal byt problem ...

najedztesa

Nie je to vsak o rychlich zmenach a zazrakoch. Odporucam ju tym, ktori maju seriozny zaujem zmenit svoj pohlad na zivot, stravovanie...zdlhodobeho hladiska

najedztesa

Odporucam kupit rozsirene vidanie, ktore obsahuje vsetko podstatne z oboch knih. Ja sa podla knihy stravujem uz mesiac,vsetko mi velmi chuti a som nadsena. Vyriesilo to moj problem. Som typ, ktory drzi diety snad cely zivot. Toto stravovanie je velmi dobre, planujem zatrvat dlhodobo. Je to vidiet nie len na vahe a na cm ale sa mi zlepsila aj pokozka a mam dobru naladu, neboli hlava...mam viac energie .