Kvalitná psychologička v Žiline, Čadci...

kuko1

Ja som bola u Mgr. Lucii Šútorovej v Žiline, ale zatiaľ len 1x a bola som veľmi ale veľmi spokojná. Vrelo doporučujem. Mne ju tak isto odporúčali. Venovala sa mi 1 1/2 hodiny. Úplne ma vyžmýkala a šla som od nej s veľmi šťastná a spokojná. Uvidím na ďalšom sedení, či bude také silne emotívne ako prvé.

?otazka

A nepoznte niekto Luciu Sutorovu? Na nu som nenasla ziadne referencie. Hladam psychologa-terapeuta v ziline. Nasla som len 3 z toho dve maju zle referencie a tretia p.Sutorova - poznate ju niekto?
Dakujem.
Potom este p.Skokan, ale skor by som zenu... napiste nejake referencie ak poznate.

kpl

Ked budete hladat hocakeho lekara (aj psychologa), odporucam webovu stranku nasilekari sk Bola by som rada aj za komenty, ktore by ste tam vy popridavali, nech je clovek v obraze ;)

JA30

Vidim,ze toto je prispevok z minuleho mesiaca. Ja osobne som bola u Mudr Capkovej a Mudr Hrtusovej (Zilina). Mudr Hrtusova je velmi prijemna,psychoterapeutka,ale draha. Mudr Capkova (psychiatria)trocha odmeranejsia no napriek tomu mne omnoho viac pomohla.

JA30

Vidim,ze toto je prispevok z minuleho mesiaca. Ja osobne som bola u Mudr Capkovej a Mudr Hrtusovej (Zilina). Mudr Hrtusova je velmi prijemna,psychoterapeutka,ale draha. Mudr Capkova (psychiatria)trocha odmeranejsia no napriek tomu mne omnoho viac pomohla.

mravček

ak mozem, spomenula by som tu Danielu Hrtusovu, sidli v Za na Halkovej ulici, 6 poschodie B, nie som zilincanka, no viem, ze je to budova oproti hasicom na jednej ulici alebo trznici Na priekope/tusim tak sa vola/Je velmi fajn a ustretova, co sa tyka aj stretnuti. Drzim palce. :-)

ja:)

Michal, uplne ste to vystihli. Ja som bola tiez zopar krat u dr. Kollarovej, ale ako pisete - hlada problemy, kde nie su a tie, s ktorymi som tam prisla, odsunula nabok.. o ordinacii ani nehovorim a vrcholne ma vytacalo, ked si na jednom sedeni sama pre seba melila rozok (dobre citate) na drobne omrvinky na stol, potom to zosuchla do kosa a zasa ho melila a zasa do kosa.. druhykrat takto melila ususene jablka a tretikrat si trhala papier na kusticky.. a to cakanie - presne to iste ja.. ako ja som si fakt povedala, ze to radsej budem zvladat sama, ako s nou. Na prvom alebo druhom sedeni mi kazala napisat na papier vsetko, coho sa bojim, ze to budeme riesit.. tak som sa potesila, ze fajn, no vobec, navyse sa mi nepacilo, ze mi rozpravala o druhych klientoch - aj krsne mena + odkial su (napr. ze nejaka Ivana zo Soliniek mala problemy s uchylom a rozpravala mi cely pribeh), tak to som si povedala, ze dost, mozno chcela tym nieco poukazat, ale nemusela menovat a hovorit to cele, potom som si hovorila, ze ako asi tak rozprava moj pribeh.. Ja skusim bud pani Čapkovú, no nakolko je to psychiatricka a mne by zatial stacila len psychologicka, tak asi skusim p.Šútorovú, to je psychologička a uvidím..

Michal_PU

Aj ja som bol asi 5x u pani Kollárovej a silná nespokojnosť... Absolútne nepríjemná osoba, hľadanie problémov tam kde nie sú a kde sú sa odsunú na bok bez riešenia, nevkusná ordinácia - to už som mohol sedieť v nemocničnom sklade a hlavne je to hulvátka... Aj pred pacientmi bežne používa slová ako "jeb*eme", "je to na ho*no" a podobne - už si nepamätám, je to asi 3/4 roka čo som tam nebol. Odporúčala mi ju kamarátka vraj jej dosť pomáha, no mne vôbec nepomohla. Hlavné je, že som u nej bežne čakal aj 2 hodiny - na čo potom objednáva na určitý čas?

Na jednej konzultácií som bol u psychologičky v KnM ale neviem ako sa volala. Je tam v nejakej novej (možno rekonštrukcia) poliklinike v centre. Bolo tam aj veľa žien, takže niekde nablízku bol určite ženský lekár :) Sympatická, príjemná a zdá sa aj skúsená žienka. Mne tam bolo fajn, žiaľ je to ďaleko...

ja:)

mne osobne nepomohla, skor hladala problemy, kde neboli a sedenia u nej boli pre mna skor stresujuce ako povzbudzujuce.. clovek ide k psychologovi fakt v poslednom, caka pomoc, no navstevy u nej mi "pomohli" k tomu, ze som si povedala, ze sa to pokusim zvladnut to radsej sama.. no presiel nejaky ten rok a aj tak to nezvladam, no k nej by som uz nesla ani nasilu.. ale to je individualny nazor, tebe moze vyhovovat.. mne teda nesadla vobec.. prve sedenie ano, ale potom uz nie..