Čo by ste robili ?

smajliQa

no jedno je iste.. za 10 tisic ecek mozem vela mesiacov niekde byvat... najom si mozes zaplatit dost vopred, a hladaj pracu... aby si mohol aj nadalej odkladat ked minies to co si slohol!!!

ta3

myslim si, ze to je iba cisto hypoteticka otazka, ze ziadne peniaze nikomu neukradol a ani nikam neuteka, Janko-Dubkac, vsak mam pravdu?

danielockaaa

To je jasne ze je to len dieta v puberte ved dospeli sa neda do fora ze ma 10 000 e co s tym?Nie to nieje logicke no chlapce daleko nezajdes v podstate nevieme dovod preco utekas s domu ci ti je tam zle alebo co ale toto asi nieje tema a rada na nas tu sa ti mozno budu chciet poradit aj taky co by mohli mat aj zle umysli ked si tu vycapil ze mas tolko penazi davaj si pozor teda

elsa5.5

no lost ved to ma zaujíma odkiaľ on má tie peniaze....,lebo je to dosť peňazí ak by to bolo nejaké decko,dospelý človek z domu neuteká:D ten sa jedine odsťahuje...

lost

jaaaj, ja som si nevsimol "keby ujdete z domu"
tak zabudni na moje predosle prispevky.
vratil by som sa domov, co ine robit.
a co sa stalo ked chces ujst ?

lost

To zalezi od toho, aky velky mas kapital celkovo, aky je tvoj net worth a ako dlho to chces / mozes mat investovane.

jahodka123

išla by som do zahraničia a hladala si robotu, aby mi tie prachy čo najviac vydržali a samozrejme k tomu aj to obydlie