Mam milenca a...

Príspevok v téme: Mam milenca a...
milenka_2

pracujeme spolu. Je to jasna dohoda - nik sa nesmie nic dozvediet. Ako sa mam prinutit, aby som v praci riesila iba pracovne veci, aby som nemala potrebu usmiat sa na neho, ked padne nejaka dvojzmyselna otazka? Som stastna, ze ho mam, nechcem ho v ziadnom pripade stratit a zburat vsetky vztahy, ktore mame (manzelstva). Ten adrenalin ma vsak velmi vzrusuje a bojim sa, ze sa prezradim. Poradi niekto nieco?

Egres123

Neboj, pokial tie narazky nie su nejake extra napadne, nikto na to ist ani nepomysli. Vy to vnimate, lebo o tom viete. Ti co o tom nevedia to beru tak, ze ste perverzni :) neboj nic...

dr.N

Alussska!
Ved život je o dobrej trtkačke,ostatne su len problemy! Ja som za sex s každym,kto chce a s kym mi to zaiskrí! Ved o tom to je! V truhle si už nezatrtkáme!!! Treba si užiť!!!

janekMY33

Ale preco mislis ze ked sa na neho usmejes sa to prezrady???Kolko kolegou v praci bali kolegyne a ony sa usmeviaju a aj viacej robia a podozrievaju ich s nevery?

drMundy

..no čo ti poradiť, len si pekne s kolegom zatrtkaj a manželovi na nos nič nevešaj...a ak sa ti to podarí ututlať, tvojej kundičke sa nebude nikto smiať..

lost

jedna, to mas to iste ako zajace, alebo opice :)
i ked v tom druhom pripade si myslim ze maju aspon ako take citenie :)
clovek, hold, to je specificky druh :)

to je ako keby som chcel od svojho psa nech mi navari obed - prilis komplikovane na jeho inteligenciu.
no a niekomu je prilis komlikovane (na jeho inteligenciu) uprednostnit cokolvek ine nez sex :)

jedna

ti, ktori mate milencov/ky len preto, lebo mate neuspokojivy sex s partnerom doma, to akoze okolo sexu sa vam toci cely vas zivot a svet? je to naozaj take zanedbatelne ze ten partner je laskavy, slusny, obetavy,milujuci, ma moralne zasady, len...
len nie je sex masina? za to sa naozaj opalti rozbit inak fungujucu rodinu????
to vazne ten sex je c.1 vo vztahu? a co tie ine hodnoty???