Tazoba na zaludku, nevolnost - poradte

Príspevok v téme: Tazoba na zaludku, nevolnost - poradte
nichels

Dobry den, manzel vcera prisiel z prace s tym, ze sa citi slabo a nebol hladny. Naposledy jedol oblozeny chlebik vcera o jednej na obed, ktory si kupil v praci. Vecer mal avyseny teplotu 37,2 a stazoval sa na to, ze ma pocit, akoby mal v zaludku kamen a palila ho zaha, pred spanim uzil Tums, ale nepomohlo. Na stolici, ktora je v poriadku, bol dvakrat, vcera vecer a dnes rano. Dnes ma tazobu na zaludku este stale, grga sa mu, palila ho zaha, ale nehnackuje ani nezvracia, teplotu ma uz normalnu, hlad nepocituje. Pytal si kavu, ale nedala som mu.
Co mu moze byt a co mu mam dat?
Dakujem.

nichels

To teda hej, manzela dostat k lekarovi, to je umenie. Vcera isiel do prace, ale prisiel uz pred obedom a zostal v posteli. Za cely den vypil dva pohare slabeho caju a zjedol krekry a pol bananu. Vraj sa uz citi lepsie, ale stale je slaby, na wc bol raz a normal. Bojim sa onho, skor to mozno vyzera na virus.

Simonella

hmm ..tak podobne problemy som mala aj ja.. no nechcem strasit, ale ak to bude pokracovat, tak treba zajst za gastroenterologom.. mozu mu zistit ze ma helikobaktera, co je teraz dost bezne.. neviem, ale asi by mal zajst najprv za obvodnym.. hoc dokopat chlapa k lekarovi je fakt umenie :D