udrzat sa na VS stoj co stoj?

Príspevok v téme: udrzat sa na VS stoj co stoj?
LiviaVS

Na rovinu, skola ma od zaciatku nebavila ale teraz priam trpim, neznasam ju, nenavidim, obera ma o dusu, o pokoj a rozum. na strednej som sa ucila dobre ale bolo to vydrete hodinami sedenia, takze keby som ,,normalna,, tak sa neucim dobre. nuz ale teda kazdy vravel ze treba vysoku tak hybaj, sla som. vravela som si ze zvladli ini, tak trocha hadam pretrpim a niako to zvladnem tiez. uz nezvladam. a to som len druhacka. nezvladnem ani toho pitomeho bakalara. same keci, nepotrebne veci, nic neviem aplikovat do praxe, ani ostatni co robia v danom obore to tak nerobia a ani nebudu (v druhaku som sla na externe, denne bola strata casu).
tieto dva roky mi pridu ako 10 rokov, citim sa jak starena. tento semester som totalne necinna. sedim sice na kazdej prednaske ale duchom som inde, max. sa teda nieco naucim, vravim si ze musim ale na dalsi den si nic nepamatam. najhorsie je, ze kazdy vtlka do hlavy ze bez titulu sa nic neda. a ja som z toho na nervy. mam pocit ze keby vyletim tak to je koniec zivota a skoncim v tescu. viem ze je to len posrata vysoka a su horsie veci ale uz mi z nej a z tejto doby d*rbe. lebo je to treba! nie som ani ten priebojny typ, co vie zalozit uspesny podnik.
v kazdom pripade mam pocit ze 2 roky som uplne premrhala, bola nepotrebna, necinna a mrzi ma to strasne. mozno som premarnila sancu robit nieco dolezite, byt uzitocna (nebodaj by ma to aj bavilo ale to je ,,sajnsfikšn,,.) nechapem ani na co to sem pisem ked už dve hodiny sedim nad vypoctom obratu dovozu vyvozu a nenapisala som ani meno. tak aspon vdaka za cas

LiviaVS

ved to, bolo by to zlyhanie. ja to mam este aj spoplatnene. aj tak vyletim v tomto semestri, nerozumiem ani jednemu predmetu. a este taki profaci co stoj co stoj musia dokazat ze je to zle. skoda reci.
bude to des ak to nespravim ale spadne mi strasny kamen zo srdca. uvolnenie. aj stastna sa citim pri tej predstave. jazyky viem, vezmem batoh a odchadzam.
tekvica na aku skolu chodis?myslim ze tam nezalezi na type skoly. ja chodim do ciech a je to individualne. kam chces odist?

Tekvica324

Livia, pises ako keby si vedela moj pribeh, presne takto sa citim a ja som uz tretiak, neznasam moju skolu, a aj tak to nadalej studujem, lebo tiez nechcem skoncit v tescu za pokladnou, a sice je to strasna nuda a zabite roky, ale na motivaciu si poviem, ze ked som to uz zacal tak to nejako dokoncim aspon na Bakalara ked uz nic ine, aj ty si skus povedat, ze to neukoncis, lebo to by bolo este horsie nielenze si premarnila tie 2 roky ale aj tak nic si tym nedosiahla, tak aspon ked dosiahnes aky taky titul tak aspon tato jedna vec ta bude hriat pri srdci, ale uplne ta chapem ja sa citim uplne tak isto, najradsej by som to tu cele zabalil na Slovensku a odisiel niekde do zahranicia, tieto slovenske vysoke skoly okrem titulu nam nic nedaju, ale co s tym, ked sme to uz zacali, nie? :)