Operácia žlčníka, ano-nie?

hviezda01

Keď som mala ja žlčníkový záchvat,tak mi začali bolesti vzadu medzi lopatkami,ťahalo sa to dopredu k rebrám,mala som pocit,akokeby mi ich niekto stláčal,zle sa mi dýchalo..

Tralali

Ahojte,

potrebovala by som radu.
4 mesiace som strávila v Grécku a posledný mesiac som mala žalúdočné problémy, tak som začala s dietou. Doma som si obchodila lekárov, zistili mi zápal žlčníka ale BEZ kameňov. Absolvovala som aj endoskopiu, všetko je v poriadku. Na kontrolnom sone mi doktor povedal, že je to lepšie a aj som sa cítila lepšie, zápal odišiel.
No zas sa to vrátilo. Bolí to, ťažko sa mi dýcha, grgám a mám pocit na zvracanie.Neviem,či to nie je žlčníkový záchvat. Bolí to hlavne pri chôdzi.
Doktor mi povedal, že ak sa to vráti, vyoperujú mi žlčník.
Neviete mi niekto niečo poradiť, poprípade mi opísať ten žlčníkový záchvat?
Ďakujem.

mifor

U nás bola jedna žena laparoskopicky operovaná cez vagínu, bolo to v správach. U žien sa to dá. Ale taká hovadina, že u mužov cez penis :-D zivot.azet.sk

muc

Používateľ
axbxc
dátum a čas príspevku
08.04.11 17:52

prosim, o odstraneni zlcnika cez pohlavne organy uz radsej nikomu nehovor, iba ak sa chces velmi zhovadit....vkrm

eam

Nikolas 4, už som tu písala /amajka/, dnes som už druhý rok po operácii a aj mňa občas pichá tam, kde som mala žlčník. Lekár mi povedal, že ak by to trvalo, môžem ešte raz ísť na liečenie. Ináč mi nič nedal, je to ževraj normálne.

axbxc

Ahoj nikolas 4,mne po operácií žlčníka moja doktorka mi predpísala Algifen,že keď ma bude bolieť to miesto,tak nech zoberiem 25 kvapiek trikrát denne tak 2-3dní,nebral som,lebo nebolelo.

nikolas 4

DOBRY DEN

CHCEM VAS POPROSIT O RADU JA SOM PO OPERACII ZLCNIKA AJ KAMENE SOM MALA DVA VASIE 11 -DEN A STALE MA POBOLIEVA V PRAVOM BOKU TAM GDE BOL ZLCNIK. MNA ZOBRALI DO NEMOCNICE AKO AKUTNY PRIPAD LEBO SOM MALA ZAPAL ZLCNIKA LIECILI TO-4DNI A NA 5- DEN MA OPEROVALI LAPAROSKOPICKY.MAVAM AJ TEPLOTU ZVYSENU 37/5 -DRZIM DIETU AKU MI DALI NEJEM MASTNE LEN KURACINU A PYSKOTI Z ZEMOM A PYRE PIJEM VELA VODY PORADTE CI MAM IST K LEKARKE ALEBO MI TO PREJDE CASOM. DAKUJEM ZA ODPOVED MOC MI POMOZETE .

PaskalkaRY

Ak mozte poradte mi nejaku dobru dietu lebo ja fakt 8dni jem len suchare a pijem caj lebo sa bojim dalsieho zachvatu. Dakujem.

PaskalkaRY

Mne taktiez nic nebolo, az minuly mesiac som dostala zlcnikovy zachvat a to som o tom ani nevedela, ja som si myslela ze ma boli len chrbat od kojenia a ze mi to prechadza aj do pravej strany smerom pod prsnik.sla som z tym k lekarovi a po vysetreniach mi prisli nato ze mam kamene a ze musia ist takisto co najskor von... Po odbere krvi mi lekar povedal, ze mi vyoperuju cely zlcnik a nechapem preco. Takisto sa velmi bojim tej operacie ktora bude uz teraz 13.6 lebo mam doma male 3mesacne babo:((