Holíte si ruky?

annie 124

ani mne ich nebolo tak zbežne vidieť lebo ich mám bledé keďže som blondína, ale jedna moja kamoška -> má tmavohnedé vlasy a aj tie chĺpky je jej dosť vidieť, tak som ju nahovárala nech si ich oholí, ale ona ani za svet :D :)

katuša

aj ja si holím ruky normálne žiletkou tak raz za mesiac. nezhrubli ani nestmavli a ked dorastajú tak to podla mna vobec nepichá.

luckaaaaaaaa

ja ich nemám také výrazné, ale predsa ich vidím:D a ide leto, asi to aj ja dám dolu:) len neviem.. epilátorom? nebudú mi zarastať?

Laurikaa5413

Ja si ich holim normalne :)..so ziletkou ale aj 2 krat do tyzdna kedze uz neskor zacinaju take mini chlpky rast co mi dost vadi..a v pohode :)..nemam rada orangutanov :D

???

a vám vidno chlpy na rukách??? lebo mne nie jasne ze take jemne bleducke zopara zblizka hej, ale sak to je hádam normálne, mna by to osobne dost otravovalo holit si este aj ruky :D a mat ich potom pichlave

annie 124

ja si holím ruky už asi pol roka asi tak raz za 3-4 týždne a chĺpky mi vôbec nestmavli, ani nezhrubli.. stále sú také isté, takže sa ničoho neboj :) :) a fakt to vyzerá lepšie a aj ty budeš mať lepší pocit, keď budú tvoje ruky hladké a pekne potom vyniknú náramky ;)