akos a toho zbavit?

Príspevok v téme: akos a toho zbavit?
pytajucasa

jarna unava? prechladnutie alebo chripka? ja fakt neviem co mi je. Kazdy den (kazdy druhy) pridem zo skoly a som maximalne unavena. Potrebujem sa ucit ale jednoducho na to nemam sily, hlava ma boli. Bola som u lekarky, vraj som trosku prechladnuta, ale nakolko som prechladnuta uz asi mesiac, bola som na vytere z hrdla a z nosa. Chodim normalen do skoly, dala mi lieky na kasel, ktore ale neberm, pretoze uz nekaslem a nemam rada ked sa musim davkovat liekmi. Chcem sa len spytat, ako zahnat tu unavu, pretoze sa potrebujem ucit. Kavu moc nechcem pit, ale v najhorsom si ju asi uvarim. Mam 17 rokv. dakujem

pytajucasa

mam daco so zubom pretoze ma boli uz dlhksie..tak to moze byt aj z toho? zubar nema cas, ale som objednana..teraz neviem na kedy...malo by to potom teda prejst? ci? lebo fakt s tou mojou unavou to je uz hrozne..prinutila som sa behat, aj to bolo v pohode, kym som behala. Potom som prisla domov a o hodinu som bola zase unavena....

smajliQa

poriadna misa cerstvej zeleniny kazdy den, treba vitaminky.. a budes cerstva ako rybicka...

aj ked mne to nepomaha, tak tebe moze!!!

Deee

Moze to byt aj nejaky skryty zapal alebo aj nieco ine, ja som bola takato unavena cez statnice a myslela som si, ze je to mnozstvom povinnosti, ledva som na nohach stala a stale som chcela spat, nakoniec som mala zapaleny zub, trvalo vsak mesiac kym som na to prisla, druhykrat som bola unavena tiez dobry mesiac, no a to bolo tehotentsvom, mozno je to len jarna unava, ale aj tak by som radsej zasla za lekarom ved aj odber krvi moze nieco ukazat

Simonella

vitaj v klube.. :D.. som na tom podobne.. tak si skus trochu pospat ked prides zo skoly.. viem ze to takto robi vela mojich spoluziakov, hoc ja to moc nepraktizujem pretoze potom som este viac unavenejsia.. tak sa proste do toho ucenia prinutim.. alebo skus ten pohyb na vzduchu ako bolo spomenute a pi viac vody.

Ewka12

na jarnu unave ju najlepsi pohyb ,najlepsie na cerstvom vzduchu, musis sa nejako premôct,slnko ti da energiu, a vitaminy jest,ovocie zeleninku,citala som ,ze jarna unava je kvoli nedostatku vitaminov,kedze ovocie sa rodi leto/jesen, na jar mama tych vitaminov najmenej.ja mam inak ten isty problem nic sa mi nechce iba by som spala

dokonalost

zajdi do lekarne alebo tam kde predavaju bylinky a pytaj si nejake na podporu a uvar si caj alebo nejake vitaminy ,,to bude jarna unava aj mne sa to stava