Dnešní muži

Príspevok v téme: Dnešní muži
soffia

Absolútne ma nebaví terajší spôsob "bytia", myslenia, konania mužov, je mi NESKUTOČNE ľúto, ako DRVIVÁ VäČŠINA (nehovorím, že všetci) mužov hodnotí ženy...podľa najnovších pozorovaní by žena mala byť min dokonalá, veľmi inteligentná, s dobrým vkusom, nie "chudobná" čiže aasi aby sa nemusel báť že na narodeniny nedostane parfém za 30 ale za 150 eur . Nebaví ma to ich správanie a la žena po menopauze, nebaví ma ako už nedokážu prísť a narovinu povedať ALEBO ASPON cez ten debilný FB napísať, čo cítia, stačí pozvať von !! ... nenavidím doslova to trápne predvádzanie sa ako malí 10 roční chlapci .. nedokážem zniesť nemistne poznámky typu "za koľko" alebo " ak nechcemš, pal do ...kade ľahšie..." nerozumiem už len to kde je aspon minimálny náznak úcty k ŽENE ! jaj ozaj zabudla som, asi to že po mesiaci chodenia ti navrhne, že aspoň 10 % tvojích výdavkov na antiku zaplatí on ! ... nepotrebujuem počuť váš názor, len som to konečne chcela dať zo seba von ... ( pre ZAUJIMAVOST mam 16 a nie 35, a nie som feministka, milujem muzsku pritomnost, ale cim dalej tym viac sa od nej distancujem, ked vidim ako to TERAZ na tomto svete "letí" ...AMEN !

lost

jajka001_

no myslel som tak, ze 2 roky pre muza co dobre vie co chce je strasne brutalne vzacny cas (velmi dlhy, ale zaroven kratky)
dlhy preto, lebo vela za to stihne
kratky preto, lebo nestihne vsetko co chcel

:)

konieckoncov aj vysoka skola je potom strata casu atd :D

jajka001_

nemyslim si ze tie dva roky su nejaka strata casu. koniec koncov, zivot je aj tak hrozne dlhy. byt dva roky nezamestnany alebo byt dva roky na vojne, co je horsie? tam aspon nieco zazijes, nieco sa naucis, kym nezamestnani ludia akurat tak naozaj stracaju cas.

lost

nj, ale mam 2 roky k dobru :D

sice by som na taku vec ist nechcel, lebo nemam rad ziadne skoly, alebo vojny, lebo tam prd naucia (nesystematicke), ale ked uz tak, rad by som "skocil" na nejaky taky kratkodoby tabor (menej ako 2 mesiace), presne s tym istym ucelom ako ta branna povinnost a ine, ziskat skusenosti atd a hlavne "know how" ako prezit a najst svoje limity :)

to by som povedal ze by bolo relativne prospesnejsie :)

I ked musim suhlasit ze zopar jedincom by aj ta branna povinnost dnes prospela :D
zvacsa mam na mysli mladych chalanov co nevedia co so sebou, a ohrozuju okolie, nevazia si zivot hlavne deti na prechodoch atd...

ale ak by mal clovek 2 roky navyse (tj. zastavil by sa cas, aby nestagnovalo nadsenie daneho cloveka k zivotu a praci), tak by to mohla byt zaujimava skusenost :)

jajka001_

tak zalezi v ktorom obdobi, ak to bolo pocas tvrdeho komunizmu a na dva roky, tak to mohlo byt dost drsne. ale ked uz to bolo volnejsie, tak to bolo ako taky pioniersky tabor :)aspon sa tam naucili makat a posluchat a drzat spolu.
vsetci chlapi ked sa kedysi stretli tak len o vojne rozpravali, spominali a to ich tak krasne spajalo, porovnavali si zazitky, kto kde bol, kto koho poznal. ved nejaku tu fyzicku zataz treba zvladnut, treba sa naucit aj autority posluchat a drzat pokope, byt tímový. a tiez sa zabavit na tych absurditach, ukaze sa, kto je charakter a kto je podrazak. vytvoria sa chlapske priatelstva na cely zivot. je to taky muzsky svet. teraz nic take nemate.

jajka001_

este by som chcela podotknut ze si myslim ze je velka skoda ze zrusili povinnu brannu povinnost, teda to ze chlapi chodili na vojnu, lebo fakt tam z nich robili mužov.

jajka001_

milli - ja patrim ku generacii dnesnych tridsiatnikov, este par rokov mladsi su celkom v pohode ale pod 25 no neviem neviem :) to uz je uplne ine nazeranie na svet ako mame my
preto su 30tnici muzi dnes viac v kurze u mladych bab ako ti mladsi, vedia sa normalne spravat. co vidim tych mladych na ulici, no dakujem pekne, to by som si veru nevybrala.