Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prírodná kozmetika

KarinkaK

Ahoj Sonia123 a kde tú kozmetiku kupujes? O tej som ešte nepočula. A možeš mi napísa´t konkrétny produkt, s ktorým máš dobré skúsenosti? Díky

Sonia123

ja som spokojná s kozmetikou NaomiBioCosmetics. Je bez alergénov, parabénov, ropných zložiek, chemických konzervantov a bez parfémov. Skúsila som ich niekoľko ale táto kozmetika mi vyhovuje zatiaľ najviac

Palino1234

Ahojte,
ak vám viem odporučiť nejakú biokozmetiku s ktorou mám dobré skúsenosti tak bodycode.sk , je tam všetko čo potrebujete, sú noví na trhu ale za mňa SUPER, nevýhoda možno trošku drahší.

Kiki666

Ja mám úžasne skúsenosti s bio kozmetikou Bione Cosmetics a tiež Saloos, hlavne ak máte mastnejšiu problematickú pleť a navyše tak ako ja ešte aj veľmi citlivú, tak je to super. Poradila som aj kamoške a tiež jej pomohlo. Cenovo je to zväčša takmer úplne narovnako ako nejaké bežné krémy, olejčeky a peeling z drogérií. Tie mi väčšinou pleť ešte viac zhoršili. Všetko nakupujem na stránke notino.sk a navyše čo je veľmi super a čo vám tiež odporúčam je využiť zľavové kupóny pri nákupe!! :) nájdete ich na stránke -odkaz odstránený- ;) super vec ako ušetriť nejaké eurá. :)

Brigita232

skusala som teraz tu pure-elements, co tu jedna diskuterka odporuca, krem na vrasky s kys.hyaluronovou, ale teda nic moc, mam pocit, ze namiesto kvalitnych eter.olejov je tam vela vody, vsiakne do pokozky a plet sucha, takze u mna 0 bodov, ostavam verna Elysson pripravkom, aj ked su nenormalne drahe, ale zial nic mi lepsie nerobi na plet ako tato kozmetika, som jej verna uz 2 roky, chcela som len skusit, ci nie je nico kvalitne a lacnejsie....

FromLenka

Ahojky milujem prírodnú kozmetiku, hlavne Weleda a Dulcia.
Píšem o nej aj u mňa na blogu tu: -odkaz odstránený-
alebo FB: www.facebook.com

EasyGlow

Aleale, ja sama predávam na sashe, takže sa do mňa láskavo neobúvaj, moja kozmetika, o ktorej tu píšem nie je nikde na tejto stránke ponúkaná. Tam kde sa predáva, je priložený aj certifikát. Tak ako nebudem uvádzať svoje meno, nebudem ani konkurencie. Krémy sú určené na pleť podľa zloženia. Na niečo iné je kakaové maslo, na niečo iné šípkový olej... Máš ešte nejaké otázky? Rada ti odpoviem, myslím že som dosť dlho študovala na to, aby som čo to vedela. Viem prečo takto reaguješ, samozrejme ak je pravda, že si vyštudovaná. Pretože ťa učili, že to čo je v lekárniach je to jediné pravé a účinné. Ty sa maž čím chceš, do prírodnej kozmetiky netrkaj nos

Aleale

Tak nikomu tu nerobis reklamu, v prvom rade len sebe a svojim kremikom za 2 euro. A povedz nam este prosim od coho su tie tvoje kremiky dobre?))) na akne, na vrasky, na zvlhcenie plete alebo od coho? Robis v domacich podmienkach aj vyskum, ako ktory krem pomaha. Mas aj klinicke skusky? Mas pokusne kraliky alebo ako to vyzera? Prepac, ale ako pracovnicke farmaceutickej spolocnosti mi tvoje zjednodusene a trapne nazory pripadaju velmi smiesne)))) Inac ak predavas necertifikovany produkt, vyrobeny po domacky, porusujes zakon. Vies o tom slecinka?))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.