Prírodná kozmetika

ludmila_jurk

Určite treba skúsiť túto kozmetiku :) začala som ju používať len nedávno a už vidno prvé výsledky, napr. v podobe pevnejšej a vyhladenej pokožky vďaka Brezovému oleju na celulitídu ;)

LuckaZ

Velmi nie lebo som nikdy prirodnu kozmetiku nepouzivala ale zacala som mat kozne problemy tak hladam prirodnu kozmetiku radsej

anitka30

Ty nepoznas weledu? Je to prirodna kozmetika kupis ju v lekarni v dmke a na internete je super ja ju pouzivam a mam uz z nej asi vsetko od pletovej kozmetiky az po vlasovu kozmetiku :)

LuckaZ

Weleda? to nepoznam co je to za kozmetika? Ja mam dost citlivu plat nemozem mat napriklad parfumovany krem lebo ma zacne svrbiet tvar a cistiacu vodu musim mat z lekarne ale je dost draha :/

soňa57

Ja som zacala pouzivat weledu a kupila som ju aj neteri ktora ma citlivu pokozku a sestra ju pochvaluje a ze skoda ze ju nenasla skor

Katka 32

Zuzka 525 veď táto kozmetika o ktorej ste písali je od tej istej firmy elysson to čo má byť to je presne od tej istej firmy a iné meno. Ja som si objednala tiež teraz od elysson ale ako som sa teraz dozvedela že je to to isté no zaujímavé.

zuzka525

Ahojte baby, odporúčam Susies Gem kozmetiku, je totálne prírodná, nepredáva sa kvôli tomu ani v obchodoch, lebo by tam zrejme nevydžala.. my dávame aj bábenku miešať, ona je ručne miešaná, opýtajú sa vás predtým, na aký problém treba namiešať .. veľmi dobré skúsenosti :)
a btw. je to slovenská značka

soňa57

No ja som chcela z lekarne nejaky ale tie ceny boli az moc vysoke na moje pomery, objednala som tu weledu tak som zvedava co to bude