Aky krem na psoriazu?

Príspevok v téme: Aky krem na psoriazu?
mimimh

Ahojte a pekny vecer... mam psoriazu na tvary(celo, pod obocim a okolo vlasov) a pod vlasami. mam zmiesanu plet a neviem aky mam pouzivat krem na tvar aby som si to nezhorsila. liecim si to takou vodickou od doktorky. nemate niekdo s tymto skusenosti? videla som v lekarny aj jednu termalnu vodu v spreji... chcela by som si ju kupit len neviem...

GoFruit

Na psoriazu len zmena stravy. Uplne vynechat zivocisne bielkoviny rafinovane cukry gluten proste prejst ma surovu stravu. Mne tak z hlavy zmizla.

mjanik

najlepšia liečba na psoeriazu je akupunktúra-masti na kožu moc nepomožu,pretože psoriza je zapríčinená zlým trávením

TinaM

A ma niekto skusenosti s psoriazou vo vlasoch? Lebo v tom pripade kremy ani masticky velmi do uvahy nepripadaju. Ja som uz z toho tiez pekne na nervy.

Muldino

Môžem odporučiť Saloos atopikderm balzam, je skvely, dlho som hľadal niečo čisto prírodné, lebo krémy, kt. som používal, boli dosť agresívne, ale žial nič iné nezaberalo, teraz po viac ako 10 rokoch som konečne našiel nejaký produkt, nie je to síce krém, je to balzam, ale v podstate nie je žiaden rozdiel. Vrelo odporúčam www.saloos.sk

manzelka

Dobry den Buldog,chcela som vam napisat privatne na mail ohladom vasich rad,ale adresa ktoru ste zadali je neexistujuca...mohli by ste mi prosim napisat co Vam nakoniec zabralo na psoriazu? manzel ma s tym roky problem a uz vyskusal vselico ale neustale sa to opakuje doba hojenia je dlha a onedlho to ma zas a aj sa mu to rozsiruje...dakujem vopred za kazdu dobru radu !

BULDOG

DOBRI DEN V SETCI,,CO PISETE ZE AKE MATE TRAPENIE Z PSORIAZOU,,,JA MAM TUTO DIAGNOZU UZ POMALI DVADCAT ROKOV,,,,A PO V SETICH LIECENIACH,SOM NAOZAJ VISKUSAL V SETKO,,,CO SOM MOHOL A V SETKO CO BOLO NAOZAJ DOSTUPNE NA TRHU,,,,A NAPOKON,,,,SOM NAOZAJ NASIEL SPOSOB,,,AKO S AS TIMTO VISPORIADAT,,,MOZEM POVEDAT ZE UZ DRUHI ROK SOM V PORIADKU,,,POKOSKU MAM CISTU,,A PREVENTIVNE SI JU OSETRUJEM KOZMETICKI,,,,TO JE V SETKO,,,,V DACIM ZA TO,,,,VIAC VAM PORADIM A VELMI RAD POMOZEM,,,AK MI NAPISETE NA MOJ EMAIL ,, buldog73ZAVINAC.SK..OZVITE SA ,,,PORADIM,,,A BUDETE STASTNI,,,,PEKNI DEN

žažiká

viem ze je to utrpenie u nas v rodine mame dost problemy s kozou ekzemy a ja mam problemy podobne tvojmu, sice nediagnostikovali mi psoriazu, ale cas od casu sa mi vyhodia cervene a suche flaky na tvary a okolo vlasov take "mapky" lupiny mam sem tam a niekedy mi vo vlasoch aj mokvaju tie fliacky. Ja som si to skludnovala so samponom s nizoralom, a striedala som s klasickym samponom heden souders tak sa mi to ukludnilo, /uz to mavam len pred menstruaciou/ na tvar kazde rano, vecer a cez den si mastim s niveou je to jediny krem ktory mi ako tak pomaha, ked som bola mladsia mala som toho viac kozna mi vypisala kalciovu mast, tekuty puder, a excipal lipolotio, na cas bolo fajn potom zase nie. Vraj je dobre ist sa kupat s rybyckami /dr. ryba/ alebo konopny krem ale to som ja este neskusala.

martino1000

helou ,ja mam psorku tiez 10 rokov -raz je to lepsie raz horsie a doktori si na mne skusaju rozne lieky ako na zajacovy! najlepsie mi zabral sandimun neoral -vtedy mi to zmizlo uplne -lenze zase mi nepomahal na klby :O( chcem kusit nieco ine ako tabletky a zazracne masti\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\" vie niekto poradit??dik :O)

VolvoS40

Ahoj napis na meil ak chces tiez mam nejake skusenosti s psoriazou. ako tu pisala simka111 ze treba uzivat vnutorne a aj vonkajšie.. moj meil tvitek@mlproduktion.sk