Priberanie z vody?

Príspevok v téme: Priberanie z vody?
Leanne

Ahojte
rozhodla som sa, že mi treba zhodiť nechutne nabrané zimné kilá.
Takže už dva týždne dodržiavam pitný režim cca 1,5 - 2 litre vody /čistej, neperlivej/ vypijem denne, na raňajky väčšinou jogurt, obed polievka alebo kuracie mäso - menšie porcie a na večeru nejaké ovocie. + samozrejme tie 2 litre čistej vody.
AVŠAK za tie dva týždne som neschudla ani kilo, ale mám o 3 kilá ešte viac!
Poraďte, čo robím zle??

Stihla

No ved presne tie vajicka som mala na mysli:)Ranajky by mali byt lahke, ja to aspon tak mam, ze ovocie a funguje to.Samozrejme jem potom tak o 3 hodky obed

jajka001_

neviem ako by ta mohli ranajky unavit, to by si sa musela prejest a nie najest. ak si das na ranajky slaninu a vajicka,jasne ze si unavena lebo je to na zaludok zaberak.

ververeka

ja si rano hned po zobudeni dam dve lyzicky psyllia a pohar vody a ranajky mam az ked pridem do prace - tak za hodinu a som s tym uplne v pohode.

jajka001_

a kto vravi ze mas jest hned rano ako sa zobudis? najlepsie je jest tak hodinu po zobudeni. a mozog potrebuje stravu aby mohol fungovat, rovnako tak telo. ovocie to je slaba energia, je to len cukor, to rychlo vyprcha.

Stihla

No ja si dovolim nesuhlasit s nazorom, ze ranajky maju byt najvydatnejsie - lebo je to blbost a sok rano pre zaludok, ktory Vas akurat unavi nez normalne nastartuje do dna.Na ranajky jem stale ovocie, obed normalka a vecer nejaku zeleninu - to je na udrzanie vahy-niekedy nejake prehresky samozrejme.Ked som chudla tak som bola na rozlisovacej diete, ktora je najzdravsia, najucinnejsia a najrychlejsia.A je potom jednoduche si kila udrzat.A samozrejme cvicit:)

jajka001_

priberas lebo si v strese z toho ze chces chudnut a hladujes. telo si radsej drzi to co ma. urcite nepriberas z vody. ako pisu baby, treba jest. treba sa hlavne hybat. miesto obmedzovania stravy si daj do zivotospravy pravidelny pohyb. rano sa poriadne najedz, nech ma telo z coho zit a co spalovat. daj si nieco vyzivne. nejedz sladkosti. tvoj jedalnicek je uplne nanic. pozri na tu stranku co sem baby dali a nauc sa jest. tym ze prestanes na par dni jest neschudnes, treba zmenit zivotny styl ako taky.

klarka_12

aj intelektualna praca a vypatie "zozerie" dost energie. na tej stranke, ktoru sme ti spomunuli si mozes vypocitat svoj bazalny metabolizmus - tj. tvoju zakladnu dennu spotrebu energie, ktoru tvoje telo potrebuje na vykonavanie zakl. zivotnych f-cii, keby si len lezala a dychala. s tym by som na tvojom mieste zacala, lebo pod tuto hodnotu NESMIE(!!!) klesnut tvoj denny prijem energie (kalorii). a to, co si tam napisala je na 100% menej, tym si spomalujes metabolizmus.

ververeka

to by si sa cudovala kolko energie potrebuje bazalny metabolizmus.
tym ze nejes si telo zbrojis proti sebe a potom si to uklada v podobe tukov.
treba jest, aby si mohla chudnut.

klarka_12 :)