ako viete, ze Vas pravy je Vas pravy?

Príspevok v téme: ako viete, ze Vas pravy je Vas pravy?
lea26

Zaujimalo by ma, ako viete, ze Vas pravy je skutocne Vas pravy? Da sa to spoznat? Da sa to citit?
Mam uz dlhsie vztah(aj nejake za sebou) a striedaju sa obdobia, kedy som s mojim partnerom stastna a neviem si predstavit, ze by som mala lepsieho chlapa a su dni, kedy sa nieco po..... a sama sebe sa cudujem, preco sa s nim vobec zahadzujem(nebudem tu vypisovat jeho negativne vlastnosti, ani situacie, lebo by to bol len moj subjektivny pohlad, kedze sa nemoze branit:), ale vacsinou moj vztah k nemu sa odvija od jeho spravania sa ku mne.. Niekedy si zelam mat s nim dieta(ked je nezny, starostlivy, mily), inokedy si zelam stretnut niekoho ineho, ktory sa bude spravat uplne inak(ked ma v niecom sklame, oklame, je hruby)... Zazivate nieco podobne?
Ten moj je blizenec a fakt mi pripada ako jedno telo, v ktorom su dve osobnosti - jedna, ktoru milujem a druha, ktoru nenavidim.

jajka001_

ja mam to iste, niekedy si myslim ze je to najlepsi chlap akeho by som uz nezohnala a niekedy by som za neho pat korun nedala...ale tak stale sme spolu. asi to tak ma byt ze raz hore raz dole.

soffa

ako to zistit???no tak naprv si povedz co je pre teba dolezite!je starostlivy?mozes sa na neho spolahnut?ako by sa zachoval keby si potrebovala pomoct,nechal by ta v stichu?ak si chora urobi ti caj?atd...ak mu nieco povies,urobi to pre teba,je k tebe mily,vazi si ta?alebo tvojich rodicov??/pozri kazdy ma svoje aj negativne crty,nikto nie je dokonaly,..ja tiez priatela lubim je pre mna vsetkym ale su niekedy chvile,pre ktore by som vrazdila,ale povecsinou su to malickosti....ziadne klamstva,ani nevery..

Ve

NO KEBY MA OKLAMAL, A JA TO ZISTíM A NEBOLA BY TO Tá DOBRá LOž, Už BY TýM PRAVýM NEBOL

NEJDE O TO, KTO JE PRAVý A KTO ľAVý, ALE O TEN POCIT, žE SA MáTE RADI A STE SPOLU AJ NAPRIEK NEDOSTATKOM, LEBO TIE MáME KAžDý

smajliQa

lea ja si prave myslim ze nad buducnostou je dobre rozmyslat... a ak uz teraz vies, ze to neni to rpave orechove, tak bud sa treba snazit nieco zmenit, alebo teda VYMENIT :(((

lea26

smajliQa ved toto a vies si aj predstavit, ze si s nim zalozis rodinu? Lebo ja po urcitych udalostiach a povahovych prejaveniach sa, ani nie a to ma dava do toho rozporu, ci byt s nim dalej alebo nie:( v mojom okoli sa ani nenachadza ziaden muz, za ktoreho by som ho bola ochotna vymenit, mame rovnake povahy(aspon s tym jeho jednym "ja"(-:), na druhej strane su tam rozdiely, pre ktore uz teraz viem, ze spolu nezostaneme navzdy... asi tomu treba nechat volny priebeh a netrapit sa buducnostou...:(

smajliQa

lea aj moj je blizenec..

ako kazdy ma aj zle aj dobre stranky, ale tych dobrych je viac.. a aj ked mam obcas pocit ako keby spadol z marsu, tak nikdy som nepremyslala nad tym, ze by to nebol ten pravy..

je to ten pravy... a aj ked mi to s nim mozno nevide, aj tak si myslim ze je to ten pravy.a dufam ze vide..iba sam zivot vie, co mi pripravil, ale ak nam do cesty nepostavi ziadne prekazky,,,, tak si do konc azivota budem mysliet ze AAAANO MAM TOHO PRAVEHO...

ak si to ty nemyslis, je niekde chyba... nieco ti chyba...