Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poradím !

Príspevok v téme: Poradím !
Lucinaaa

Dobrý deň...
rada poradím a podporím ohľadom chudnutia- zdravého chudnutia (tzv. RACIONÁLNEJ VÝŽIVY) ak má niekto záujem o zdravé a trvalé chudnutie, píšte :) rada skontrolojem jedálničky...mám rôzne skúsenosti, tak nebude pre mňa žiaden problém pomôcť tým, ktorý to potrebujú...
píšte sem alebo na Email Rada_pomozem@azet.sk ........Pekný deň :)

Sisi135

angela: z chleba sa nepriberá ak ješ správny chleba a v správnom množstve. T.j. raňajky alebo desiata 70 - 80g, poobede o polovicu menej. Biely chlieb však vôbec nie ale celozrnný. Ak máš možnosť piecť si ho doma tak super. Recepty nájdeš akurát klasickú múku zameň za celozrnnú. Super kombinácia je špaldová celozrnná múka+pšeničná celozrnná múka. Mňam!

angela85

no tak toto chcem skusit, tak sa chcem spytat, cim sa da nahradit chleba, musim podotknut, ze si ho moze upiect aj doma, ci sa da nejaky zdravy chleba upiect, alebo proste cim ho mam nahradit, lebo mna chleba fakt vie najlepsie zasytit, ale zevraj sa z neho pribera

panda.velka

Celkom zaujímavá téma :) Ale súhlasím s Roza lebo aj mne by pomohlo kedine to keby mi to jedlo niekto bral z pred nosa :) Aj ked musím uznať, že za posledný pol rok som schudla cca 7 kg, nie je to veľa ale vidno to a som spokojná a to stačí len pravidelný pohyb 3x do týždna a jedálniček som nemenila vôbec :)

Roza

Teším sa na túto tému ak sa bude uskutočňovať tu. Zapojiť sa nechcem pretože mne by pomohli len cuzdzie ruky ktoré by mi jedlo brali spred úst - najprv sa musím naučiť menej jesť. Pribrať sa vraj dá zo všetkého, aj zo zeleniny ak jej veľa zjeme.

Helus

Ahoj Lucinaaa,vidim ze si zalozila novu temu.Ja som zacala 90 dnovu dietu,po tom,co som sa snazila 2,5 mesiaca schudnut,a nic.teraz od 13.3 drzim tuto,a zatial to pomalicky ide dole.Ale po skonceni,sa chcem dat na delennu stravu,lebo vidim,ze takyto system stravovania mi pomaha.Aj 90 dnovka,je svojim sposobom delenna.Aky mas nazor na 90 dnovku,rada si ho precitam.Prajem ti pekny den.