Nasezdravotnictvo

Príspevok v téme: Nasezdravotnictvo
Taxim

Bohuzial som vaznejsie ochorel a cim dalej tym viac sa stretavam s totalnou aroganciou aj u tych lekarov,ktori ked som bol zdravy boli milucki, zlatucki napr pri preventivnych prehliadkach. Vtedy som podnikal a tak som im stale doniesol malickost. Teraz sa na to zabudlo a drzost nema konca. Samozrejme je medzi nimi aj vynimka bohuzial, iba jedna. Lezal som v nemocnici a tam je to uplna hroza. Ludia su tam ako posledne nuly. Lekari - dho nic - a pacient na poslednom mieste. Boze kde to spejeme. Bez uplatku vam nespravia ani vysetrenia, ktore su vyslovene potrebne. Nadobudol som pocit ze lekari sa stale za niecim zenu a prave pritomny pacient je pre nich na obtiaz. Tak potom naco su tam? Ake mate skusenosti vy?

jajka001_

tak to neviem, ale myslim ze niekoho prepustili. nic som sa o tom nedocitala...a tiez nie som typ co vsade štúra a klebetí, takze neviem

Laurina22

Aha,tak to neviem,ja som myslela,ze je to tak,ze stale chodis na kontroly k svojmu lekarovi.

Ja som pocula o umrtiach na Antolskej,ale ako sa potom vyriesilo?

jajka001_

vies co medici ma ani netrapili, mala som ine problemy. aspon som mala obecenstvo :)) ale nie, ale fakt mi boli ukradnuti v tej chvili. predtym pri predstave ze ma ktokolvek uvidi som sa blbo citila ale ked som rodila, my to bolo jedno, obavala som sa o maleho a o mna
chodila som ku svojej gynekologicke, ale posledny mesiac som uz musela chodit na kontroly do nemocnice. kazdy tyzden. raz tam bola strasne surova lekarka. niekde som pocula ze ju chvalabohu uz prepustili, snad je to pravda, a tiez ze mala podiel na tych umrtiach. ale neviem ci je to pravda. vtedy ked som rodila si zrovna zlomila nohu ci ruku, ak som spravne rozumela, takze som mala stastie, mohla ma rodit ona...

Laurina22

Tak Scasny je este stale primar,ale vidis,niekto si ho pochvaluje,niekto sa stazuje.To iste aj s Havrankom.Vidis,ty si relativne spokojna,a uplatok si dala len raz.Aj ked len symbolicky.

dr. sova

laurina, 1.krát dr. ščasný, 2.x dr. havránek, pri prvom pôrode som prišla o 2,30 h a 4,50 bola malá na svete, 2. x som prišla o 8 a malý sa narodil 11,35, takže oba pôrody dosť rýchle, ale pri druhom mi pomáhali infúzkou a bol veru horší ako prvý... ale bolo tam čisto a z detičiek som sa tak tešila, že som nejaké negatíva ani nespozorovala

Laurina22

Ty si mala medikov pri porode?Moja zlata:-)No,odo mna by odisli sami,by som ich ani vykopat nemusela.Preco si ich neposlala prec?Mas na to pravo.

Tak ja neviem,nechodila si len k svojmu gynekologovi?

jajka001_

mne z toho logicky vychadza ze ju mali teda nechat chodit a nie toto...ved to je tyranie. a spätne to nejako neriesili?
to uz fakt je bezpecnejsie rodit doma ako v nemocnici

jajka001_

ja ani neviem komu by som mala dat uplatok. ja som na antolsku chodievala este pocas tehotenstva na kontroly, zakazdym tam bol iny lekar/lekarka, prijimala ma ina, rodila ma ina...vlastne pri porode bol primar aj minimalne jedna lekarka, ani nemam prehlad bolo tam hrozne vela ludi. tusim tam bol este dalsi lekar. som si pripadala trochu ako na žure, len ta bolest :)) este tam boli aj medici, cela banda.