Nasezdravotnictvo

Príspevok v téme: Nasezdravotnictvo
Taxim

Bohuzial som vaznejsie ochorel a cim dalej tym viac sa stretavam s totalnou aroganciou aj u tych lekarov,ktori ked som bol zdravy boli milucki, zlatucki napr pri preventivnych prehliadkach. Vtedy som podnikal a tak som im stale doniesol malickost. Teraz sa na to zabudlo a drzost nema konca. Samozrejme je medzi nimi aj vynimka bohuzial, iba jedna. Lezal som v nemocnici a tam je to uplna hroza. Ludia su tam ako posledne nuly. Lekari - dho nic - a pacient na poslednom mieste. Boze kde to spejeme. Bez uplatku vam nespravia ani vysetrenia, ktore su vyslovene potrebne. Nadobudol som pocit ze lekari sa stale za niecim zenu a prave pritomny pacient je pre nich na obtiaz. Tak potom naco su tam? Ake mate skusenosti vy?

lost

skoda ze neexistuje taka praca ze kontrolor v zdravotnictve :D

maskovany "pacient"

to by som bol zvedavy ako by to dopadlo :D

brontanaska

mozno budem mimo tejto diskusie ale reasgujem na nazor tejto temy. mam skusenost, ked onkologickemu pacientovi,ktory bol velmi chory a mal velke bolesti miesto toho aby sestricka podala liek, povedala, ze ,,co reves?,,a liek na tisenie bolesti ani nepodala. dalsia skusenost.stary clovek na lozku zakryty dekou,nohy mu trcali (bose) on plakal, a sestricky ho nechali na chodbe dost dlho.
netusim preco ludia robia tuto pracu, ked k ludom sa spraaju ako k nejakym zvieratam,potkanom alebo co ...

betabeta

Taxim, ja by som sa isla liecit do rakuska. Naco su ti prachy, ak je situacia taka vazna, ze si ich aj tak mozno neuzijes ?
Ale chod niekam dalej za Vieden, vo viedni su kvanta slovenskych doktorov.

Slobodna

presne také ako ty. Naše zdravotníctvo mi do*****o zdravie a preto sa naň už dávno nespolieham ale zháňam si informácie sama a využívam alternatívnu medicínu, liečbu a jej postupy.

silviklh

Spoločnosť penta už vyše pol roka ovláda (prinajmenšom) slovenské zdravotníctvo, ale spoločnosť, politici i novinári sú ticho.