Kam s tym?

Príspevok v téme: Kam s tym?
neskusena

chcela by som sa opytať....keď máte s partnerom peting...maznáte sa a to všetko...proste predpokladám, že váš partner pri to nepoužíva kondom, keďže nedochádza k styku...tak kam potom s jeho semenom ? ...aby zase nebolo všade po izbe či po posteli ?...čo vtedy robite?...nehovoriac o prehltnuti ...ďakujem

cass

neskusena, jeho penis mozes drzat v rukuach ale hanbi sa ti to dat na brusko:D? ma to nejake pomylene, asi by ste to este ani robit nemali, radsej sa pusiknujte este chvillku, aj tak je to jedno z najkrajsich obdobi..

neskusena

...lenze my na tom nie sme zase az tak...on by mi to na brusko nikdy nedal....on sa hanbi ked mi to ide na ruky (aj ked mne to nevadi) ale proste este nie sme v tychto veciach az tak daleko...preto sa pytam ....:(

eklhaft

Ked ho nechces urazit , tak ziadne sacky ,alebo vreckovky ,,,,to by nastvalo aj mna , ale nechaj ,nech sa urobi na Teba a Ty si to len roztries po sebe ,,, ved to je aj dobre na plet...

AdamKrt

Alebo vyhradit si na to nejaky vacsi pohar, ci kupit jednorazove plastove pohariky, ako sa davaju do automatov :)

aall

tak potom to nerob, ked su ti proti strsti take normane veci:) bud prehltni alebo nech ti to da na brusko a jednoducho utries(kup si tie \"vytahovacie\" vreckovky z krabicky a maj ich pri posteli), lebo inak sa to riesit neda, ak teda nechses mat na posteli uterak, alebo spinavu zaclonu:)

neskusena

vreckovku???.... to mi pride trapne, aby som ja v jeho najlepseej chvili vyberala vreckovky a utierala vsetko alebo to zachytavala nejak....