vypadanie vlasov

Príspevok v téme: vypadanie vlasov
cajka

caute, uz rok mi hrozne padaju vlasy a mam uz len vzadu ... na hlave... aj to len jemne. pouzivala soom aj sampony proti padaniu, aj aktivatori, aj vitaminy. nic nepomohlo.. mala som pekne vlasy aostali z nich len kusky.. nemat enieto skusenost s marbo aktivatorom alebo s nejakym inym pripravkom. je to velmi drahe, necchem vyhodit dalsie peniaze do vzduchu. neviem cim to moze byt. mala som strasne vela stretu , aj som pribrala.. ale vo vlasoch mam ajj zapalene cervne miesta a lupiny. kozna mi dala len Alpicort a nepomohol dakujem

cajka

to je kyselina listova ze? .. neviem.. ja som uz tak nestastna da sa povedat ze mesiac co mesiac je toho menej.. a akurat teraz na leto mi ostalo tak malo vlasov. ako to zastavit

delfinik

ahojky,mam ten isty problem, všetko co je u nas dostupne som skusila,len mi mastilo viac vlasy.. zmenila som kožnu,a mam none lieky acidum folicum,a robene biele kapsule s methianinom,neviem ešte učinok berem ich iba tri dni, viem čo preživaš,aj ja som mala krasne huste vlasky.......skus aj ty tie folicum acidum