očkovať proti HPV?

Príspevok v téme: očkovať proti HPV?
vanda0

chcem sa niekoho opýtať či bol očkovaný látkou Silgard .Ja uvažujem o tomto očkovaní ,mám 27 rokov a som už mala operáciu krčka maternice pred 5-timy rokmi neviem či v mojom prípade to bude účinne.A tiež mám strach s vedľajších účinkov .Prosím ak mate nejaké skúsenosti napíšte

RNG

O ucinnosti HPV vakcinacie su uz aj teraz pochybnosti, len sa zatajuju ucinne. Ked vyzvali vyrobcov vakcin, aby davali zaruky proti chyteniu tych spomenutych 4 virusov pre zaockovane dievcata, tak odmietli. To dufam nieco hovori tomu co trochu hybe rozumom.Ta vyzva bola napr od ministerky zdravotnictva v Polsku, preto sa im nepodarilo v ramci EU nariadit plosne ockovanie. A v Anglicku a Nemecku, kde zacali masove ockovat po niekolkych smrtiach a mnozstve zlych reakcii potichu prestali a dalej sa o tom nerozprava, rozhodne nie o plosnom ockovani s tak nebezpecnou a pravdepodobne velmi slabo a kratko ucinnou vakcinou. Vyrobca tvrdil, ze po 4-6 rokoch bude treba preockovanie....

mataBB

nie nemam zatial, ale ockovat by som sa nikdy nedala..hovorim, to nie je len take nejake ockovanie, je to ockovanie proti viru, ktory sposobuje rakovinu...vies co to so zenou urobi za 20 rokov?nevies.. nevedia to ani ti, co to vytvorili, lebo pred 20 rokmi snad ani nemali v hlave, ze raz taketo nieco bude

okrem toho hpv virusov je vyse 100 a rakovinu sposbuju len 4...a ked raz nahodou ten virus zmutuje tak vakcina nebude mat ziaden zmysel pre zeny, ktore uz zaockovane su..

vanda0

hm ja fakt neviem je to dosť peňazí pravdu povedať ani na to nemám ale urobila by som čo koľvek aby som sa tej chorobe vyhla mám strach Maťa máš stým osobné skúsenosti?myslím s HPV

kobra17

Len by nás proti všetkému očkovali,ktovie čo do nás napichajú,pozitívny účinok to nemá a ešte za to platíme také prachy.

RNG

Napíšeš mi prosím bližšie o DIM a13C.Poznáš to,alebo je to overené?Som po konizácii,prišla som vraj nie o 1min.12,ale v hod.12-tej.Chodila som na KO každé tri mes.teraz idem na KO po pol roku.Teraz je to v štádiu spánku,tak by som niečo brala,aby sa to nezobudilo.Brala som ospevovaný Indonal---tiež len drahá hovadina.

Ďakujem

RNG

Blbost. Ked si uz mala kolonizaciu, znamena, ze tie skodlive virusy uz v tele mas permanentne a jedina obrana proti ich posobeniu je zvysovat si viralnu imunitu a brat rozne protirakovinne, ako napr DIM a I3C.
Ak to tvoj lekar nevie, vymen lekara.
Ockovanie proti hpv ma len teoreticky zmysel pri takych, co este nemaju hpv v tele, ale aj tam je to dost pochybne.