Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Červene vlasy

Príspevok v téme: Červene vlasy
ZuZulla

Ahojte chcem sa spytat ci sa da prejst z cervenej na rysavu teda na taku peknu medennu kedze medenna je bledsia chyti mi len pri korienkoch kde to mam odrastene a tu cervenu ( logicky ) neprekryje ... nemate s tym niekto skuusenost paci sa mi cervena farba ale uz by som rada presla na taky lahsi odtien len neda sa jej asi len tak lahko zbavit ...

Linguistics

Aj ja som takto prechadzala - z cervenej na medenu. Mam vsak taky pocit, ze o medenu sa este tazsie 'stara' nez o cervenu, a trafit sa do fakt pekneho odtiena je (aspon pre mna) tazke. Ja som si najprv odfarbila vlasy na blond, a potom na take svetle dala medenu farbu. Vlasom to dalo zabrat, ale par dlhych zabalov ich ukludnilo :)
Toto je pre vlasy dost drasticke, ale neviem ako inak prejst na svetlejsiu farbu, ak teda nechces mat len medene odlesky. Alebo sa skus spytat kadernicky.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.