detoxikacia

Príspevok v téme: detoxikacia
eiken

Zdravim vas. Uz dost dlho (par rokov) odkedy mi zistili zapal zaludocnej sliznice, mam problemy zo zaludkom. Cez den jem vsetko mozne a som v pohode, no vecer nemozem jest po 6.hodine, lebo ked to urobim, nedokazem zaspat aj do 01:00 hodiny rannej, proste zaludok stale pracuje atd. Chcem zmenit stravovanie a dopriat telu detoxikaciu s nadejou ze cely tento stav sa zmeni k lepsiemu. V podstate moja strava je pestra, ale jem vsetko mozne jedno cez druhe.
Problem je, ze na inernete neviem najst nejaky plan takejto detoxikacie. Ja potrebujem plan typu - PONDELOK : ranajky toto, obed toto, olovrant toto, vecera toto. Proste presny harmonogram ktorym sa budem riadit. Neviete o niečom prosím ? Dakujem

suzi lalia

...pozri si stránku www.gw-int.net
...prečítaj si aj skúsenosti ľudí, ktorí to pijú a jedia
...ak budeš mať záujem, tak sa mi ozvi na suzi.dobrowolski@gmail.com
...a môžem ťa ubezpečiť, že nemusíš dodržiavať žiadne diéty, ani presný harmonogram :) a žalúdku sa uľaví ;)

suzi lalia

...pozri si stránku www.gw-int.net
...prečítaj si aj skúsenosti ľudí, ktorí to pijú a jedia
...ak budeš mať záujem, tak sa mi ozvi na suzi.dobrowolski@gmail.com
...a môžem ťa ubezpečiť, že nemusíš dodržiavať žiadne diéty, ani presný harmonogram :) a žalúdku sa uľaví ;)

suzi lalia

...pozri si stránku www.gw-int.net
...prečítaj si aj skúsenosti ľudí, ktorí to pijú a jedia
...ak budeš mať záujem, tak sa mi ozvi na suzi.dobrowolski@gmail.com
...a môžem ťa ubezpečiť, že nemusíš dodržiavať žiadne diéty, ani presný harmonogram :) a žalúdku sa uľaví ;)

eiken

DODATOK: respektive, vraj takyto univerzalny navod neexistuje, pretoze kazdy sme iny, a moze sa stat ze nejakou takouto detoxikaciou nejake organy budem zatazovat viac atd. Tak co mam robit? Kto mi povie co je vhodne prave pre mna ??? Chcel som, ze od zajtra rana zacnem sa stravovat co najzdravsie pre zaludok aby mu bolo dobre, no asi to nebude take jednoduche :(