chudnutie - 90 dnová rozlišovacia diéta od 18.04.2011

lenka007

baby ta je tu este niekto kto drzi tuto 90dnovu dietu???ja ju drzim od 18.04 ale kila akosi neubudaju-neviem preco(mala som aj dost prehreskou)ale od pondelka idem naplno,ale mozno nieco ubudlo v cm citim sa lepsie:-)a zapajam aj pohyb ked sa da!!!!baby ozvite sa spolocne nam pojde lahsie!!!!

lenka007

ahoj jana 7177 aj ja sa riadim knihou a striedam dni a na veceru vetsinou len zeleninu len akosi kila neubudaju neviem co robim zle????neporadila by si mi nejake triky odskusane????niekde som citala ze zeleninky by sa malo zjest take mnoztvo ako do dlane-ja jej mam ovela viac mozno tam je chyba????aj vela pijem cista voda a trikrat do dna zeleny caj,dakujem pekne za rady:-)viem o tebe ze uz dlhsie drzis a urcite si uz nieco aj schudla!!!pekny den

jana7177

Ahoj Lenka007,z knihy cerpam najma recepty na obed,co sa tyka ranajok,tak jem ovocie,kt.je momentalne dostupne a mavam aj desiatu.Trosku som aj zhresila.Behu som sa musela vzdat,lebo mam zranenie.:( Na facebooku zatial nie som.

lenka007

ahoj jana7177 aj ja drzim 90 dnovku chcela som sa opytat ci ju dodrziavas celkom presne ako je pisane v knihe????dakujem!!!nechces ist k nam na facebook???

ada 68

kočky, som rada,že táto stránka ešte žije. ja pokračujem a moja váha od 18.4. klesla o 3,1kg čo ma veľmi teší. kto sa k nám chce pridať na face,tam sme častejšie a viac si komunikujeme,tak ma nájde
Adriana Petreková - biely kostol
držím palce a ideme do toho- cieľ - poraziť číselnicu na váhe smerom dole:D

jana7177

Ahojte kočky,dnes je tu po sviatkoch živo.Ja som v nedeľu a v pondelok trošku zhrešila,ale dnes nasleduje ovocný deň,tak to je vykompenzované a absolvovala som už aj pravidelný beh.:)Rozhodla som sa odvážiť až na 2.vodný deň,dovtedy budem mať váhový absťák.:)Prajem všetkým veľa chuti do ďaľšieho boja s kilečkami!

simsa

ahojte baby, tak ako sa vam dari? :) ja pokracujem dalej..este som sa nevazila..chcem sa az neskor :)..ale chodim sem menej, lebo nemam net doma..preto ani ten facebook :/..

lenka007

sasulikk ahoj jasne ze sa k nam mozes pridat,mame aj na facebooku tajnu skupinu len pre clenky a tam sme castejsie v kontakte-skus si najst adriana petrekova ona je zakladatelkou nasej skupiny na facebooku.pekny den

mima72

Ahojte kočky,
Adi Tebe to ide ako po masle, ja už si budem musieť ísť kúpiť tú váhu, po tomto športovom predĺženom víkende sa mi to ale zdá ok, určite šlo niečo dole...