chudnutie - 90 dnová rozlišovacia diéta od 18.04.2011

sasulikk

ahoj baby :) citam si tu vase prispevky a ja som sa prave dnes po tych blbych sviatkoch rozhodla, ze chcem skusit tuto dietu. mozem sa k vam pridat i ked s dvojtyzdnovym oneskorenim? ako pokracujete? drzim vam paste!:)

ada 68

simsa - vitaj,super,že ideš dalej
a máš internet? ak áno,tak s tým niečo spravíme,aby sme boli viac v kontakte,na face je to super,stačí ak máš internet
inak držím palce.ja už mám dole 2,3 kg.vydrž,bojuj,ved ideme za svojim cielom

Helus

Ada ja to nechapem,ty ides dole a ja stojim,rano som sa vazila.A to do ust nedam nic navyse,to mi ver.A teraz som sa vratila zo zahradky,pokopane,kvietky nasadene,poliate.A v sobotu znova pracovat do zahradky,pohyb treba.Ale v sobotu mam bielkoviny,tak mozme tam spravit kuracie maso,a kopec zeleninoveho salatu,a grilovanu cuketu.Prajem ti pekny den a vela uspechov.Ja si idem vykuzlit cestoviny s tou paradajkovou omackou,a pijem kaffe+zeleny caj.

ada 68

veru mrtvo,helus,ale moja váha dnes mínus 800 gramov,dokopy 2,3kg. až neuveriteľné,to preto,že som včera nestihla večerať,tak som musela byť hladná,ale stálo to za to,dnes vitamínky,tak hurá do nich,pekný dník ti prajem

Helus

vidim mrtvo je tu,a ze nas bude kopec.Ale stalice hadam vydrzia.Ja zajtra pomarance rano,a obed cestovinku s paradajkovou omackou,a vecera opekane suchare,namiesto zakusku.

lenka007

heeeeej tak kde ste vsetky nebodaj ste to vzdali????ved mame len treti den!!!!ja pozeram na receptiky-hladam nieco chutne na zajtra,zajtra papame kazde dve hodiny bud ovocie alebo zeleninku nemylim sa????viem zeje to pisane v knizke ale kym by som ju nasla!!!!pekny vecer

lenka007

dobre popoludnie kocky tak ako nam to ide?????prave popijam zeleny cajik a rozmyslam ako prezijem zajtrajsok ale hadam dobre bude!!!!hmmm a co chystate zajtra na obed?nejake inspiracie????

Helus

ada68 ja prave tlacim do seba tu ryzu,s kukuricou,a par olovami,receptus od janine z 90 dnovkx.Je to priam o uzasne lahke,a rychlo hotove.Tak som zvedava na tvoj stroj vigrovaci zajtra.ja zajtra makam doobeda na zahradke,a poobede do prace,zatial sa maj a citam ta vecer.