Myslite si, ze uz konci pokec?

Príspevok v téme: Myslite si, ze uz konci pokec?
zvedavka

Mam taky pocit, ze o chvilu uz nan nebude nikto chodit...Ide to s nim dole vodou...Aj dnes ta novinka, ze ked tate vyhladavat, tak uz vobec nezobrazi ci je ten a ten online, a kedy bol naposledy online...To vidite az ked tuknete na profil...Nakolko ma dost ludi plusko, tak pozerat do profilu...A aj celkovo stale menej a menej ludi na pokec chodi...Aky je vas nazor?

H2O

qwertyu podľa mňa to je v pohode, aj ja to robievam .. ale nechapem čo stale ľudia splietaju s tymi uchylakmi, ja som tam nestretol žiadneho

qwertyu

Na faceboku sa ale neda tak dobre obtazovat na to je pokec super, facebok je uz taky moc osobny
Inac je to trestne ked to robim ze pisem mladym babam pod 15 zvratene RP??

ShaulaThalit

Objektívne to nejde zhodnotiť, ale podľa môjho názoru a sledovanie je problém v tom, že ako nastala éra Facebooku, mnohí ľudia svoje "pôsobisko" presmerovali práve naň. Veľa ľudí, čo som poznala už na pokec nechodia, pretože pokladajú za zbytočné byť aj na FB aj na pokeci.

qwertyu

mohli by to zrusit veru lebo ja tam stale chodim z falosnych nickov a obtazujem mlade baby, a uz sa bojim ze ma udaju ale nemozem si pomoct hrozne ma to vzrusuje ked im vypisujem zvratene uchylnosti, hanbim sa ale nemozem prestat...