vlastna hlupost

Príspevok v téme: vlastna hlupost
sss

Ahojte potrebujem pomoc.spravila som nieco co sa neda len tak lahko odpustit. podviedla som svojho priatela ktoreho hrozne moc milujem. nebolo to z lasky k tomu druhemu skor len z toho ze som chcela skusit nieco ine nove.ale nic viac. nic k nemu necitim skor len odpor a nenavist.teraz sa citim hrozne lebo som ublizila cloveku ktoreho tak strasne milujem a on mi uz nikdy nebude moct verit.co mam robit ako ho mam ziskat spat? prosim pomozte mi.ja uz nechcem zit moj zivot nema zmysel.chcem vsetko vratit spat ale to sa uz neda.prosim co mam robit?? pomooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc

Dee

a este sa vatim k tomu, ze ked sa date znovu dokopy, tak to uz nebude ono nielen z jeho strany, ale aj z tvojej. Budes si to vycitat, aj ked ti on odpusti a to sa na vztahu odzrkadli.

Adulka

presne, keďže si dokázala byť neverná, zrejme to pre teba nieje ten pravý. ja mám toho pravého a neviem ani len predstaviť, že by som s niekým iným niečo mala. v živote nikdy. ked si to dokázala, tak ho zrejme až tak nemilujes.

Dee

no pozor, ja si myslim, ze to nie je jedno, ale o tom potom.
Ved rok nie je tak dlha doba. Ked si vedela, ze je to tvoja zivotna laska, tak preco si to urobila? To sa zivotnej laske nerobi, ale nechcam ta tymto odcudzovat. Chcem tym len povedat, ze asi ho az tak nemilujes, len ti je to luto.

majda

Pítala som sa na vek preto,že ja keď som mala 20 som hovorila nikdy neodpustím keď sa také niečo stane. KeĎ som mala 27 tak som to musela riešiť a odpustila som. Neviem, ako zareagoval on keď sa to dozvedel, rozišli ste sa hneď alebo ste sa o tom rozprávali. Ukončil to hned alebo je urazení a len ťa ignoruje.

Dee

sss mas zivot pred sebou, urcite este najdes toho praveho, pretoze ked si zo zvedavosti dokazala podviest tohoto, asi to nebol ten pravy.

sss

to teda neviem. ale nie ze teraz proste viem ze on je moja zivotna laska a chcem aby sme sa raz vzali a mali spolu deticky a tak.