vlastna hlupost

Príspevok v téme: vlastna hlupost
sss

Ahojte potrebujem pomoc.spravila som nieco co sa neda len tak lahko odpustit. podviedla som svojho priatela ktoreho hrozne moc milujem. nebolo to z lasky k tomu druhemu skor len z toho ze som chcela skusit nieco ine nove.ale nic viac. nic k nemu necitim skor len odpor a nenavist.teraz sa citim hrozne lebo som ublizila cloveku ktoreho tak strasne milujem a on mi uz nikdy nebude moct verit.co mam robit ako ho mam ziskat spat? prosim pomozte mi.ja uz nechcem zit moj zivot nema zmysel.chcem vsetko vratit spat ale to sa uz neda.prosim co mam robit?? pomooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc

Dee

neboj sa, mozno teraz si to nevies predsavit, ale urcite este budes mat dalsiu velku lasku, mozno vacsiu aka bola tato. Vzdy je preco zit, ak ti na nom tak zalezi, tak zi pre to, ze sa jeho nazor mozno raz zmeni.Nadej umiera posledna...

majda

Prepač, môžeš napísať koľko máte obaja rokov. je to dôležité v tom že v určitom veku sa nevera odpúšťa inak.

Dee

prepac za uprimnost sss, ale ja by som nieco take nikdy nevedela odpustit.
A aj ked sa znovu date dokopy, uz to nebude take iste, nebude ti doverovat:o(

mackousko

Mas velke odhodlanie tak dufam ze sa ti ta namaha za to vyplati. Co sa mna tyka uz by som nedokazal pokracovat vo vztahu a ak bol do teba moc zamilovany tak to je pre neho rana pod pas. Mozno cas zahoji vsetky jeho rany.

:-))

tazko sa odpusta...
neviem ci si mu to prezradila sama, ale aj tak si myslim ze je to lepsie ako keby si mu to nepovedala a klamala ho..
proste musis znasat nasledky..
prepac :-((

sss

a nepripada mi to ako vtieranie skor dokaz toho ze ho stale milujem a ze mi na nom zalezi.je to jediny clovek ktoreho som vazne milovala ale aj ho hnusne sklamala.

sss

uz som sa mu vela krat ospravedlnila ale teraz to nejako nevnima.a mam strach ze uz ani nikdy nebude.ja ho stale milujem a budem o neho bojovat az do konca mojich sil :o(((