vlastna hlupost

Príspevok v téme: vlastna hlupost
sss

Ahojte potrebujem pomoc.spravila som nieco co sa neda len tak lahko odpustit. podviedla som svojho priatela ktoreho hrozne moc milujem. nebolo to z lasky k tomu druhemu skor len z toho ze som chcela skusit nieco ine nove.ale nic viac. nic k nemu necitim skor len odpor a nenavist.teraz sa citim hrozne lebo som ublizila cloveku ktoreho tak strasne milujem a on mi uz nikdy nebude moct verit.co mam robit ako ho mam ziskat spat? prosim pomozte mi.ja uz nechcem zit moj zivot nema zmysel.chcem vsetko vratit spat ale to sa uz neda.prosim co mam robit?? pomooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc

petaaaa

Prasiak aj ty si určite bol tiež už "dakým hajzlíkom" pre niekoho iného.
A čo máš z toho, že si s babou ktorú ani nemáš rád, to ju len použivaš namiesto ruky?

jaka

hlavne sa nesprávaj tak aby si v jeho očiach ostala ako chudera,ktorá sa doprosuje, vtedy máš skôr nádej, že sa vráti, stačí ak mu povieš raz, že ťa to mrzí a slúbiš že sa to už nestane. Teraz tak ako on nemohol ovplyvniť čo si ty robila, nemôžeš ani ty ovplyvniť čo on urobí. Je to fair, nie? Sprav zajtra niekomu niečím radosť, je to najlepší liek keď človek trpí. Kým dačo vymyslíš zabudneš na svoju bolesť.

king

Neber to odomna v zlom ale ja bi som ti to neprepacil a on ti to ties neprepaci.Je to pekne sklamanie od toho komu najviac veris.

prasiak

keby mna moja stara podviedla tak by som ju uzaj kopol do riti, a to ju ani nelubim. uz by som s nou nemohol ani sexovat lebo vzdy by som si predstavil ze sa na nej robil daky hajzlik.
no ale tvoj priatel mozno zmysla inac, tak vela stastia

brunuska

bohuzial.za chyby a nespravne rozhodnutia sa plati.skoda ze nedokazeme premyslat skor nez koname. vlastnou hlupostou stracame to co skutocne stoji za to-to co milujeme a vymiename to za cosi co za to nestoji- no uvedomime si to prilis neskoro. az vtedy ked ho stratime si uvedomime ako velmi sme milovali.niektori dokazu odpustit,vratit sa,skusit to znovu,dat druhu sancu-niektori nie.bolest ktoru si mu sposobila je neskutocne velka.uz je to len na nom-ako sa rozhodne.ak ta miluje a vie ze ty milujes jeho, ospravedlnis sa za chybu-lebo viac uz urobit nemozes-da ti sancu.kolko casu potrebuje to nevie ani on sam.drzim ti palce aby si koli chybe,hluposti, nerozvaznosti alebo ako to nazvat nestratila to co v zivote ma pre teba cenu a zmysel-svoju lasku.

katika88

A on to zistil sam ze si to spravila alebo si sa sama priznala?Lebo ked si mu to povedala ty tak to bola najvacsia chyba.Vies lebo teraz je jeho dovera v teba nastrbena a keby o tom nevedel tak by to bolo ine.Co oci nevidia to srdce neboli.