pomoze akupunktura?

Príspevok v téme: pomoze akupunktura?
katka32

Zdar mam asi takyto problem som stale unavena stipu ma oci a mam pocit plneho zaludka a napina ma na vracianie aj ked nic nejem susutavne ma boli chrbtica co mam spravit? len my tu nezacnite kecat ze to je problem psychiky lebo vsetky depky podnecuje problem akykolvek ci uz zdravotny alebo iny. Najprv problem potom depka :-) uvazujem nad
akupunkturou...

Ivka 1

Katka príznaky ktoré popisuješ, sú sprievodnými znakmi vredovej choroby
žalúdka. Kedy mávaš bolesti? Hlavne po
jedle alebo pri prázdnom žalúdku?
Kedy sa zmiernia? Keď potravu vyvraciaš
alebo keď sa naješ ?

mimik

vieš ja som šla len na ten podnet, lebo mám problémy so srdcom čo vlastne súvisí s nervami-stres, v dnešnej dobe to nie je vôbec hanba priznať si že má psychické problémy..a to veľa robí..

mimik

ahoj, ja som bola na akupunktúre a bolo to fajn a ešte aj keď som odišla tak som sa cítila oveľa lepšie, prechádzal mi ten chlapík takým prístrojom po rukách (celých a oboch)a tam kde ma to pichalo, tak bol problém, vlastne všetko čo ma trápilo tak sa aj potvrdilo, dokonca som sa dozvedela, že mám aj niečo s maternicou a potom som bola na vyšetrení na gynde nakoľko som by chcela otehotnieť a lekárka mi povedala že mám otočenú maternicu....čiže uškodiť ti to nemôže..papa