Schudnime, Hurá do toho, Kto sa pridá?

Príspevok v téme: Schudnime, Hurá do toho, Kto sa pridá?
adka0312

Ahojte kočky,
už dlhšie čítam Vaše príspevky o chudnutí,ale priznám sa, doteraz som nejak nenabrala odvahu pridať sa :-(
A tak si hovorím, je načase to zmeniť. ( hádam mi ten optimizmus vydrží až do konca :-)
Určite sa nechystám na nejakú drastickú diétu, skôr upraviť životosprávu, viac pohybu, cviky na problémové partie aťď...poznáte to:-)Ide mi hlavne o spevnenie partií(zadok, stehná, brucho)....klasika.....Ale keď sa pošťastí nejaké to kilečko dolu, nepohnevám sa :-)
Mám 162 cm, 53 kíl.Ak sa chce niekto pridať, budem strašne rada. Viete, ja som taká osoba, samej sa mi nič nechce a predsa len minimálne vo dvojici sa to už ťahá lepšie :-) Takže babenky, hor sa do toho, ani sa nenazdáme a leto je tu :-) Teším sa na všetky spolubojovníčky...heh...:-)

chudneme

babyy ja som zacala chodit do fitka 1.4 a uz som dala dole tri kila.. :)) Sa tesiiim .. este dalsie tri a bude to ok :) A vtedy budem mat 57 kil :))

bambi25

ahojte kocandy moje:)))tak ja som si vcera dala riadne do tela,s priatelom sme cvicili asi hodinu doma ale tieklo zo mna a dnes ledva chodim,vypady,brusaky a drepy 20z kazdeho a patkrat,uff.a moj jedalnicek ranajky:pecivo,obed:porova pol.,maso,knedla ble vobec mi to nechutilo,ale tak menu,a zhresila som este raz dala som si zmrzku,ale bola bozska,no takto neschudnem ani keby neviem co a vecera miska cerealii s mliekom,jablko.dnes som si dala opat jedno celozrnne pecivo,citim sa v pohode,schudnut som neschudla ale ani nepribrala takze pohoda:)ideme dalej,radsej budem viac cvicit ako hladovat,s tym mam velmi zle skusenosti,nikam to nevedie.a ako vy kocky moje?:)))))safi sla si na tie korculky a ty adka ako ti to ide?

safi

Ahojte baby :)

dnes nam to vyzera na pekny den :) cize som sa rozhodla ist na korcule :) konecneee ! a moj jedalnicek: ranajky: makovnik (nic ine som nemala doma), obed: salatik zeleninovy s kur.maskom, olovrant jogurt a vecera: brokolica so syrom :)

ako sa vam dari? zatial som sa este nevazila, odvazim sa v pondelok ked budem doma, dufam, ze tam bude menej ako bolo :) inak sladkosti obmedzujem, i ked parkrat zhresim :-(((

shadycool

chudnutie je vzdy dolezity krok vpred v starani sa o svoje telo...ved ako sa hovori, a je to aj pravda...pekni a zdravo vyzerajuci ludia maju vzdy dvere viac otvorene.

ja sa teraz pozeram tiez kade tade....nasla som tento novy blog....vyzera, ze to je blog o zdravi, procedurach a aj chudnuti!

somjedinecomam.sk

bambi25

ahojte babulky,tak ja som si vcera este zacvicila doma,ale len take natahovacky,brusaky a tak,upratovala som,prala zehlila taka som bola unavena vecer ako pes.strava:no na veceru som si dala cel.pecivo,bio natierka ,paradajka a kusok syra a druha vecera jogurt s cer.dnes som si dala na ranajky cel.pecivo a cottage cheesse,mnam.zatial som ok,len na mna asi nieco opat lezie,chripka.

Nikolasska

ahojte kočky :) ja by som sa k vam tiez rada pridala :) zacala som zdravsie jest snazim sa sprotovat tak uvidim ako dlho mi to vydrzi :) drzim vam vsetkym prsteky :) a vydrzte az do konca vsak nam to zato stoji :) :-*

bambi25

adka dakujem velmi pekne za prianie,no dnes pride moj velky den idem k priatelovi a hned skocim na vahu,ale podla mna som pribrala,alebo vobec neschudla,hoci som cely vikend pocuvala ze ako som schudla,podla mna nieee.no moj jedalnicek dnes ranajky jedno pecivo,obed slep polievka a pol porcie rizota.ale aj mna boli po vikende brucho hlava vsetko,mrtva som nohy ma bolia hrozne,vecer ideme s priatelom cvicit,mozno na bike pojdeme,len aby neprsalo:)posielam vam vela energie,adka verim ti ze si sa pri malej nabehala to je naj dieta:))heh

adka0312

Čaute babenky,
no tak ja som mala tiež rušný víkend, hlavne mi bolo celý čas riadne zle od žalúdka, veľa som toho nezjedla. Čo sa týka kondičky, tak v sobotu som pár hodiniek strážila priateľovu neterku, takže tá mi dala riadne zabrať :-) šidlo jedno... ani neviem, kedy naposledy som sa tak zmorila...hehe...takže na viac športu som sa nezmohla :-)
no a dnes nič moc, žalúdok ešte pobolieva a zajtra ráno do školy, takže sa vôbec neteším:-(
Vyzerá to tak, že prednášky vynechám a čím skôr domov, nech sa doliečim. Jediné pozitívum je to, že keď som sa dnes zo srandy odvážila, zistila som, že mám o pol kila menej....( ale to pripisujem víkendovej nútenej diéte :-)
Dúfam babenky, že Vy ste zdravotne na tom lepšie :-)
Safi, super, chválim, ináč ten jedálniček si mala fakt dobrý, ako sa ti darí po víkende? Aj mňa teší, že sa nám podarilo vytvoriť skupinku, hádam nám to vydrží :-)

bambi25
fúha, ty si mala rušný víkend :-) Ináč gratulujem ti k narodkám, všetko naj, naj, naj-samlepšie, nech sa ti darí v živote a nech sa ti splní všetko, čo si zaumieniš :-)
Ináč tie pľuzgiere ti aj závidím, ja som si tento víkend chcela tiež vyraziť a zresetovať trošku hlavu, ale nevyšlo to....snáď nabudúce
Kočky, dobrú noc a nech sa zobudíte ľahšie:-) papa

bambi25

ahojte kocky moje zlate:))tak uz som tu davno nebola,moj jedalnicek:v piatok som jedla na ranajky jeden pagac,caj obed hranolky a vypr.hermelin no ziadne extra zdrave ale mala som narodky tak som si dopriala a bola to mini porcia ako delo:))a vecera kornspitz,maslo.cely den som behala po obchodoch,velke nakupy takze som to podla mna aj vychodila:)a vecer este tanec na disko:))nohy bolia este aj dnes.vcera som jedla na ranajky pecivo,obed som mala syrovy sendvic,vecera pecivo,maslo a vecer som mala party a tam som zjedla dva obl.chlebiky a dnes ranajky pecivo,maslo,sunka obed pol pizze a paradajkova polievka a teraz som si dala kornspitz s tuniakom:)vela som toho cez vikend natancovala mam styri pluzgiere ale stalo to za to.zajtra opat praca sa mi moc nechce,ale podvecer idem na bicykel:)mam pocit ze som schudla no na vahu nechcem zatial ist,bude prekvapko a ak som aj pribrala snad to bude ok:)pekny vecer:)

safi

Ahojte baby :-))

dnes sa drzim , vydrzala som to bez ziadnej sladkosti, aj kavu bez cukru iba s mliekom som mala :) Moj jedalnicek dnes: rano-BeBe, na desiatu pomaranc, obed-zelen.polievka, kung-pao a ryza, olovrant-acidko male a vecera tofu syr s rajcinou :) dnes som mala ako pohyb iba kopa kilometrov na autosalone :D

Velmi sa mi paci, ze sme sa tu takto zisli :) adka, bambi a kikuska :))
Drzte sa!