Hrbolcek

Vitamin C

Samozrejme :) proste ma na to vplyv velmi vela faktorov :) stres ale aj velka radost alebo vzrusenie :) a moze to byt aj ten chlpok :)

Vitamin C

Samozrejme :) proste ma na to vplyv velmi vela faktorov :) stres ale aj velka radost alebo vzrusenie :) a moze to byt aj ten chlpok :)

Vitamin C

Tak počkaj zo 2-3 dni ak to začne ustupovať tak je to v poriadku a bolo to iba hormonalne alebo ti zarastol nejaký chĺpok ktorý sa chystal vyrašit :). mne sa to stalo pod pazuchou a vobec nic to nieje ale ako by sa ti to zacalo zhorsovat teda ak by ta to zacalo boliet alebo rást tak to 100% povedz mame :) ona uz bude vediet co a ako :)

43324

Dakujem za radu tak ja teda pockam ale tym hormonalnym zmenam nerozumiem... ako mozu nastat hocikedy aj mimo menstruacie??? dalsie rady s radostou primem dakujem

Vitamin C

Tak počkaj zo 2-3 dni ak to začne ustupovať tak je to v poriadku a bolo to iba hormonalne alebo ti zarastol nejaký chĺpok ktorý sa chystal vyrašit :). mne sa to stalo pod pazuchou a vobec nic to nieje ale ako by sa ti to zacalo zhorsovat teda ak by ta to zacalo boliet alebo rást tak to 100% povedz mame :) ona uz bude vediet co a ako :)

43324

No dufam ze otnci vazne nieje lebo ja som najprv citila ze sami tam nieco robi..mala som to take trosku tvrdsie pred par dnami no a etraz to vyustilo do hrbolcek a srasne sa bojim coto je...:(

Vitamin C

Ahoj :)

Hlavne nerob paniku :). Ten hrbolček mohol vzniknúť dosledkom hormonalnych premien alebo napriklad osobne sa to stalo mne ak spis nahá aspon v oblasti podbruska tak to moze byt aj navlieckou na postreli mozno ta drazdi :) alebo to moze byt aj spodnou bieliznou :) ale predovsetkym hlavne nerob paniku :) mozno s to strati v priebehu niekolkych dni :) ale ked nie tak to urcite povedz rodicom podla toho ku ktoremu mas blizsie predpokladam mama :) takze si z toho urcite nic nerob :)