Nenavidim sa

Príspevok v téme: Nenavidim sa
akne princezna

mam doost velku depku z mojej otrasnej tvari....chapete....vyrazka sem,vyrazka tam,kazdy den nejaka nova. je mi z toho uplne nanic,naozaj a neviem co mam robit.uz som precitala asi 5 clankov a knih o akne,roumyslala som nad kazdym pismenkom co tam bolo napisane....postupovala som podla planu...chvilu to aj vyzeralo ze tie moje pupaky miznu ale zase hned ako som uz mala konecne usmev na tvari ze konecne ich budem mat prec zase mi naskocil neaky rovno v strede cela...ako naschval...lebo bozechran aby si to nikto nevsimol!
v nasej triede je nas dokopy 14 z toho 6 bab aj so mnou a ani jedna z nich nema take problemy ako ja.velmi im zavidim,priznavam sa!
ale najvacsi moj problem nieje ani to ze mam vyrazky ale to,ze hned ako sa nejaka objavi,zacnem si ju rypat.jednoducho sa mi tam natiahnu k tvari ruky a uvedomim si,ze som spravila debilinu az vtedy,ked vydim svoj flakato-cerveno-otrasny ksicht v zrkadle.je to ako zacarovany kruh ktory sa neda zastavita prerusit-vyrazky robia problemy a problemy robia vyrazky.chodim aj ku kozmeticke ktoru mi plati mamina ale povedala ze uz nebude lebo len vyhadzuje peniaze do vetra ked si to aj tak tlacim. ja uz nevladzem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
p.s. : mam 13 rokov
-----------------------
Telefonické linky pomoci - www.zdravie.sk

samko r.

Mishell, nie všetko najdrahšie je najlepšie. Ja tu čítam, že najlacnejší je Cilest a možno práve ten by Ti pomohol. Niekoho prestane bolieť hlava od Ibalginu, mne však vôbec nepomáha. Mne pomôže Valetol, alebo Quarelin. Každý sme individuálny. Tam píšu, že sa musí potlačiť touto liečbou mužský hormnón. Skús si tento článok nájsť na nete. Bol by som rád, keby Ti z toho niečo pomohlo.

mishell

samko, antikoncepciu som brala vyše 2 rokov a vysadila som ju! bola to tá najdrahšia a zároveň aj na liečbu akné a nepomohla! je to blbosť

samko r.

Baby, je to Vaša téma, ale ak dovolíte, teraz v pondelkovom čísle Nový čas som čítal, že akné sa najúspešnejšie lieči HAK. Sú tam aj ceny na 1 mesiac liečby.

mishell

RNG, u mňa nie je problém vo výžive! jem zdravo, dodržiavam pitný režim, sladké skoro vôbec nejem, vela zeleniny ovocia, mliečnych výrobkov, dokonca užívam aj acidophylus, nefajčím, alkohol len zriedkakedy a aj to len minimum... takže to nebude problém vo výžive! a ten sudokrém mi velmi pomohol...

RNG

Zase, ako obvykle, hladate riesenie problemu kozi zvonku. Problem je zvnutra. Rozne toxicke a nepotrebne latky sa telo snazi vyhodit, a ked ich nevie vylucit v ladvinach, odfiltrovat a rozlozit v peceni, pripadne v crevach, pokusa sa cez kozu.
Pomoc je jednoducha, napravit traviaci cyklus, vycistit crevnu sustavu a pecen.
To tu uz bolo spominane viackrat. Klucove slova su kyseliny, enzymy, vlakniny a cistenie a regeneracia pecene. Tiez vycistenie cievneho systemu(lecitin a chelacia)
Nakoniec toto su zasady udrzby a prevencie pre kazdeho, nie len pri symptome akni.

mishell

ahoj moja, viem ako sa cítiš... ja mám 24 a od 12tich mám problém s akné... vyskúšala som už rôzne krémy od lacnejších, cez prírodné až po tie úplne najdrahšie z lekárne ale nepomohli :( potom som sa dočítala jednu neuveritelnú vec a rozhodla som to vyskúšať. moja pleť je teraz pekná a nemusím nosiť ani make up!!! a pomohlo to hneď. takže bež do lekárne kúp si krém SUDOKREM, je to krém na zaparenú detskú prdelku. vyskúšaj stojí to za to a ani nie je drahý... veľa šťastia ti prajem :)

00dominka00

ahooj
akne princezna trapim sa ako ty kazdy den si tvar cistim a cistim tvar mam najhorsiu z triedy...uz sa hanbim ist vonku...takisto mam 13...heh...aj ja som bola u kozmeticky ale iba 2x velmi nepomohla ale teraz som zasla za koznou a ta nasla vhodnu liecbu pre mna a zda sa ze aj zabera iked stale mam strasnu tvar ale je to lepsie nez predtym...takze odporucam koznuu :)))

jacquelin

skus ist ku koznej ak je to vazne..ak az take hronzne nie, skus natrafit na nejaku kozmetiku co ti dobre sadne..aj ja mala vyrazky a furt sa mi lekla plet, tak zacala pouziwat loreal pure zone. to bolo fain a neskor presla na avon na taku zelenu rada newiem ako vola na mastnu plet a to mi robi najlepsie..ziadne wyrazky a ani sa tak nemastim...