Ked vaha stojí

Príspevok v téme: Ked vaha stojí
mendy-hendy

Moj jedalniček vyzera asi tak že jem tri krat denne na ranajky vačsinou nejaky 250g nizkotucny jogurt z musli, obed mam napriklad cottage cheese a vela zeleniny alebo kuracie maso, ryby a na večeru si dam napriklad už len 2bielky a vela zeleniny plus 2l cistej vody denne a asi 4kavy z nizkotucnym mleikom.a takto som schudla za jeden a pol tyždna 4kg. už som mala 54kg-PRED TYZDNOM a včera ked som sa aýila naha rano nalacno som mala 55kg takže ešte viac a popri tom som nic nejak nezmenila. neviem co sa stalo ale potrebujem schudnut ešte tych 5kg.. som bezradna:(((

majkaaa

Ješ naozaj veľmi málo. Obed by mal byť obedom,riadne teplé jedlo. Tie 4 kilá určite neboli zhodené tuky. Takýmto spôsobom si naozaj spomaľuješ metabolizmus a časom sa Ti to vypomstí kilami navyše. 5x denne menšie dávky. A nepíšeš výšku a váhu. Je možné,že len Ty si myslíš,že si tučná,ale Tvoje telo sa už bráni.

lilek

pretoze jes jednoducho blbo a malo... ved nemusis jest vela staci ak pridas olovrant a desiatu...napr jablko, a desiatu tvaroh...to fakt nie je o moc vela a pomoze ti to, plus navyse ti chybaju na obed sacharidy...

mendy-hendy

hm prečo myslis?.. keby zacnem viac jest necitim sa dobre, cititla by som sa prejedena lebo niesom zvyknuta jest vela ale ubrat už nechcem

mendy-hendy

a som zvyknuta jest malo-pre mna je to normalne a nemam ani cas na to aby som jeddla 5krat denne takto mi to vyhovuje ale neviem čo mam zmenit aby sa znovu vaha pohla dole. teraz pozeram daky clanok o soji aka je zdrava mohla by som ju zaradit ku OBEDU ? .. a napadlo ma že tento vikend som pila vodku a pohar cerveneho vina lebo sme oslavovali tak može byt aj že preto mi vybehla vaha? viem ž ealkohol sa nema a ani nepijem-teraz vynimocne to bolo a aj to lutujem..

majka_21

To je tiez pravda, ze jes malo ako hovori lilek. Ja som tiez mala obdobie, ze som jedla 3x denne, ale to vtedy, ked som necvicila a necitila som sa dobre kvoli chorobe. Ale ovela spravnejsie je jest 5x denne a pomenej. Moj metabolizmus bol tiez dost spomaleny po roznych dietach. A tiez mi vaha skocila najprv hore.

lilek

ma to daleko od zdraveho chudnutia....spomalujes si metabolizmus, treba jest 5 krat denne, male porcie...az potom ked vaha stoji treba rozhybat metabolizmus ze si das nieco kalorickejsie aby nezlenivel

mendy-hendy

majka ale ja necvicim no chodim vela peso ale inak nic okrem toho a kamaratky mi aj vravia že som schudla ale nechapem prečo to už zastavilo a ešte aj hore to ide. mieri mam 164cm teraz ta vaha je 55kg a mieri: 84-64-94 a stehno mam 54 .. pocula soim že každy 1cm je 1kg. tak by mi aj tie 4 stacili
co mam ešte spravit?