Ked vaha stojí

Príspevok v téme: Ked vaha stojí
mendy-hendy

Moj jedalniček vyzera asi tak že jem tri krat denne na ranajky vačsinou nejaky 250g nizkotucny jogurt z musli, obed mam napriklad cottage cheese a vela zeleniny alebo kuracie maso, ryby a na večeru si dam napriklad už len 2bielky a vela zeleniny plus 2l cistej vody denne a asi 4kavy z nizkotucnym mleikom.a takto som schudla za jeden a pol tyždna 4kg. už som mala 54kg-PRED TYZDNOM a včera ked som sa aýila naha rano nalacno som mala 55kg takže ešte viac a popri tom som nic nejak nezmenila. neviem co sa stalo ale potrebujem schudnut ešte tych 5kg.. som bezradna:(((

majka_21

Mendy, pokial cvicis, tak je to v pohode. Mne sa raz stalo, ze mi aj mesiac stala vaha, ale na bruchu som napr. videla, ze k ubytku cm doslo urcite. Ja osobne by som sa podla vahy neriadila. Poviem ti priklad podla seba: teraz vazim 78,5 kg, schudla som 6,5 kg, ale cvicila som (chodila som plavat, chystam sa zacat na speening tento tyzden). Co je zvlastne, obleciem si kratasy, ktore som si obliekla naposledy, ked som vazila 72-73 kg. Cize na cislo by som sa moc neorientovala - skor sleduj oblecenie.