21:00 - 23:00 neovladatelna chut

Príspevok v téme: 21:00 - 23:00 neovladatelna chut
gogo_inka

mam problem, cely den jem zdravo, 4 x do dna (kuracie prsia, ryza, tuniak, cottage, bielka, zelenina...) snazim sa schudnut 8 kg, a ked odbije 9- 10 hodin, pride na mna nenormalna chut na sladke, alebo na vyprazane jedlo (hranolky) ze sa to proste neda ovladat, cez den na to ani nepomyslim, a vobec by som to do ust nevlozila, ale vecer sa to neda zastavit !! co mam robit ? mate s tym niekto skusenosti ?

gogo_inka

dakujem, ja sa uz drzim treti den a to tak ze jedavam posledne jedlo o 20:30 kedze chodim spat az o polnoci, no vcera o 00:30 som si dala kocku horkej cokolady :D no myslim ze to nehra velku rolu taka kocka :)

zdenci

mam podobny problem..tak som si zvykla obcas vecer urobit nizkotucny tvaroh..do toho trosku medu alebo umeleho sladidla a par kuskov ovocia pripadne kakao.to som si obcas zmrazila.ked na mna prisli tieto chutky dala som si par lyziciek a bolo po probleme.

gogo_inka

alkoholizmus u mna urcite nehrozi, len s priatelom si radi dame vino :D 1-2 x do tyzdna, zato sa pytam ci je to pri redukcnej diete vhodne :)

jajka001_

lost jasne ze najlepsie je dat si cerstvu rybu. ale ked si zmrazis kvalitnu rybu, cim skor po uloveni tak tam sa nema co pokazit. jedine zlym skladovanim. tiez sa to moze drzat v mrazaku len nejaky cas.

jajka001_

staci taka fajnova kapustova polievka, tá ťa prečistí až až :)
cervene vino, no, mozno je to podla niekoho zdrave, ale mna z neho boli hlava. kedysi som si dala raz za tyzden tie dve deci, to uz bolo dávno...skor sa tak dostanes k alkoholizmu, pravidelne 2x do tyzdna po tri deci, potom mozno viac a viac, co ty vies. zdrava mozes byt aj bez toho. radsej strapec hrozna :)

gogo_inka

sisi ano mala som na mysli jednodnovy, ale by sa telo zbalo skodlivin a toxickych latok, v tele mame az cca 2 kg skodlivin ktore telo nevie dostatocne vylucit a zbytocne upchavaju organizmus

gogo_inka

dakujem, a este, co hovorite na pitie cerveneho vina (sucheho) 1-2 x do tyzdna 2-3-4 deci ? :)) viem ze je to zdraviu prospesne, dokonca lekarka to odporucila mojej mame kvoli vysokemu tlaku, ale pri diete ?