21:00 - 23:00 neovladatelna chut

Príspevok v téme: 21:00 - 23:00 neovladatelna chut
gogo_inka

mam problem, cely den jem zdravo, 4 x do dna (kuracie prsia, ryza, tuniak, cottage, bielka, zelenina...) snazim sa schudnut 8 kg, a ked odbije 9- 10 hodin, pride na mna nenormalna chut na sladke, alebo na vyprazane jedlo (hranolky) ze sa to proste neda ovladat, cez den na to ani nepomyslim, a vobec by som to do ust nevlozila, ale vecer sa to neda zastavit !! co mam robit ? mate s tym niekto skusenosti ?

lost

nj , ale narocne je to na slovensku kupit kvalitnu rybu :)
v tescu su mrazene, to je vlasne len voda a piliny (seriozne, ani vyrobca netusi co to je a ani ja(!) )

jedine nejake tie SVK ryby, z jazier, len to je narocnejsie prirpavit ako otvorit konzervu a tresknut to na tanier :D

hlavne casovo narocne :)

Sisi135

gogo_inka: Aj ja moc tuniakujem, ja uznávam rio mare. Ináč čo máš písané že obed ryža/zemiaky so zeleninou tam musíš mať aj nejakú bielkovinu (nemusíš furt mäso, daj cottage, tvaroh,vajcia,... inak zemiaky s tvarohom mám aj ja v pripravené na zajtra a je to mňamka!)

jajka001_

lebo mne chuti tuniak max tak raz do mesiaca, alebo ina ryba v konzerve. inak ryby v konzerve nie su velmi zdrave. mala by si si kupovat normalne ryba a udusit so zeleninou

gogo_inka

ano strasne mi chuti. noo kedy ako velmi mi chuti calvo, ale aj v paradajkovej stave neviem teraz znacku, maju akciu 2+1 zadarmo:D, no toho jem malo, najzdravsi je vo ovlastnej stave:) sice trosku bez chuti ale i tak je to mnamka a vacsinou si ho zamiesam s oreganom

lost

a toho tuniaka mas akeho ? :)

pytam sa len preto, lebo nikdy sa neviem rozhodnut ktory je najlepsi :D

ci na vlastnej stave, alebo v nejakom oleji atd...

gogo_inka

nie nie nemam ho kazdy den, tak 3x do tyzdna, dakedy mam obed len zemiaky so zeleninou, alebo ryzoto. ale tuniaka jemm kazdy den

gogo_inka

dakujem uvidime ako dopadne dnesny den, no jedla som len obed- prsia s ryzou, polievku a teraz tuniaka s celozr. zemlickou (bohuzial cely den nebol cas na jedlo) tak uvidime ako bude vecer :P

Sisi135

Môžeš samozrejme ryža, rohlík v primeranom množstve. Ak však ideš spať o polnoci tak by som to dala na nejakú siedmu a o desiatej ten tvaroh s troškou nejakého ľadového šalátu - tak by si mala predísť hladu bez toho aby si pribrala