21:00 - 23:00 neovladatelna chut

Príspevok v téme: 21:00 - 23:00 neovladatelna chut
gogo_inka

mam problem, cely den jem zdravo, 4 x do dna (kuracie prsia, ryza, tuniak, cottage, bielka, zelenina...) snazim sa schudnut 8 kg, a ked odbije 9- 10 hodin, pride na mna nenormalna chut na sladke, alebo na vyprazane jedlo (hranolky) ze sa to proste neda ovladat, cez den na to ani nepomyslim, a vobec by som to do ust nevlozila, ale vecer sa to neda zastavit !! co mam robit ? mate s tym niekto skusenosti ?

gogo_inka

ale ja cez den na to proste nemam chut, a myslim si ze jem normalne, prijmam aj dostatocny pocet sacharidov, bielkovin aj tukov, mam o tom dost vela precitane, problem je vzdy len vecer, a keby som si dala napr. cottage, tak mi to nepomoze a hned zjem aj nejaku tu maskrtu

bambi25

ahoj podla mna bude problem v tom ze cely den jes az prilis zdravo a nenasyti ta to vobec,vies odkedy ja nemyslim vkuse len na zdrave jedlo tak som schudla,dam si normalne ranajky chlieb,sunka syr zelenina,alebo musli to je dost sladke,obed kedykolvek vyprazany syr s hranolkami,dezert si mozes dat napriklad ovocie alebo zmrzlinu,potom ta vecer nechyti nic take ze budes chciet nieco vyprazane alebo sladke,v tom robis chybu ze si to zakazujes cely den,jest kazde dve hodiny nieco to je zaklad uspechu,sem tam niaky pohyb a je to,to je ta zazracna vec na chudnutie,nie hladovanie,ja som si presla aj anorexiou aj bulimiou nikam to neviedlo,takze pravidelna strava,nie vsetko len cisto zdrave z toho sa nenajest,nemas energiu a telo si pyta cukry a tuky.pevne nervy

gogo_inka

myslim, ze to nieje riesenie :) ja len potrebujem nieco co mi stlmi tu chut ale co ? :D fakt neviem... ani zuvacky nepomahaju, ani moj oblubeny caj :(

gogo_inka

cez den nan nemam absolutne chut, moj jedalnicek

ranajky- varena brokolica s omeletou ( len bielka ) a cottage cheese

desiata- rohlik s paradjkou, uhorkou a syrom

obed- vacsinou kuracie prsia s ryzou a zelenina

olovrant- jablko alebo nejake ovocie (casto olovrant vynechavam)

vecera- tuniak s ryzou

jajka001_

tak si to nezdrave jedlo daj cez den, nech ho stihnes stravit
daj sem jedalnicek, asi cely den hladujes ked mas vecer take chutky. najedz sa o osmej vecer ked chodis spat o polnoci. ale nieco normalne, nie hranolky.