HIV

Ss24

Mam rizikoveho partnera uz 2 roky... Robime spolu vsetko ako kazdy iny par.... Ja som stale zdravy.... Partner je pozitivny uz 7 rokov jeho virus je nedetekovatelny ...pokial je niekto na liekoch... Riziko sa znizi minimalne o 50 percent

oookolkej0

mam podobnu otazku. ona hiv pozitivna. oral trval cca 5 min.mozno menej. po ukonceni som si ho umyl pod tecucou studenou vodou.
je mozne sa nakazit? este nepresla doba na testy.

Kvety zla

ambassador lebo:
ak by si chcel preniest HIV zo zeny na muza len pri bozkavani, musela by mat ranky a hovadiny nie len ona, ale aj muz, kedze slinami sa HIV NEPRENASA. iba krvou. aj ked malym mnozstvom. teda - z krvi do krvi.
ale: na druhej strane, HIV virus sa moze uplne krasne preniest KRVOU z ust vykonavatelky oralneho sexu (a nahodou ked ti chodi penis v puse hore dole nejako prilis vasnivo, v pohodicke sa moze stat ze sa tam nejaka ranka vytvori, vsakano) na PENIS prijemcu, a kedze HIV a sexualne sekrety sa maju radi, voila! a si nakazeny virusom HIV!
Takze to uzavrieme: slinami sa nakazit neda, akokolvek velmi by si sa snazil.
Krvou, hoci nachadzajucou sa v slinach, sa nakazit da - ak sa dostane do kontaktu s tvojou krvou, penisom, posvou, hocicim.
Ano, je to velmi malo pravdepodobne,ze dostanes HIV od HIV pozitivnej holky ak ta robila len ustami. Ovela pravdepodobnejsie je ze sa pri oralnom sexe nakazi zena - ci uz oralny sex vykonava alebo je na nej vykonavany. To ale neznamena ze ta pravdepodobnost neexistuje.

ambasador

Kvety zla: teda suhlasis ze prenos HIV slinami je nepotvrdeny. teraz mi uz len povedz ze v com su sliny tej holky ine pri bozkavani a pri oralnom sexe ze pri orale je podla teba vecsia sanca nakazit sa. teraz zabudni na tie ranky a kutiky a ine sracky, lebo keby ranky mala aj len pri bozkavani tak zase je to to iste ako keby ich mala aj pri orale, stale su tie sliny rovnake.

niekto

v slinach sa nachadzat moze ale za normalnych okolnosti sa nimi neprenasa krvou ale ano

prenos oralom je mozny ale nie je to bezne

ked sa obavas ci si to dostal po 3ch mesiacov sa daju spravit testy

Kvety zla

ambasador kravina.
Prenos HIV slinami je nepotvrdeny co sa tyka bozkavania.
Oralnym sexom sa nakazit da. Aj ked pravdepodobnost minimalna, nie neexistujuca. :) Je to mozne najma v tom pripade, ak mala v ustach nejaku ranku (ktoru si si ani nemusel vsimnut), alebo aftu, kutik, opar, zapalene dasna atd.

ambasador

virus HIV je obsiahnuty v telesnych tekutinach cloveka. moze sa vyskytovat aj v slinach a na nakazenie sa virom HIV je potrebna aj urcita davka virov HIV, a ked ta to potesi tak prenos HIV slinami sa zatial z lekarskeho hladiska nepotvrdil ;)

bibba

moj brat vcera povedal, ze islo v telke (neviem ci to boli spravy), ze na Slovensku je uz 33 tisic ludi s HIV !!! nepomylil sa? nemyslel iba 3300 ?
33.000 by uz bolo nechutne dost... ale sak ani sa necudujem. tu to ludia beru na lahku vahu.