telekineza

RAVEN

A hlavne chcem jedno aby ste aj vy upresnovalí SCP pomoov historie gigantov aj toho na čo sa to podobá.
Spolupracujte ohladom SCP tu som naišla aj pár linkov zaujmavích i z projektu volakého.

Gietemova

Ja ked pišem články niektorí ľudia že to je blbosť.
Totok sú reál gigantý to chcrm povedať to že ked upresnujem či píšem články o SCP zistujem podobností aj historiu.
Tím hovorim patrajte po historí samotnej telekinézy niektorí ľudia nebudem menovať hovoria že upresnovať SCP by som nemal že je to blbosť no moja rodiná vie len kritizovať.
www.youtube.com
www.youtube.com
www.youtube.com

BJ_2

ide o komplet fake samozrejme, vzdy to pouzivali hlavne magovia, aby ohurili dav a zarobili peniaze. Jedine, co funguje na ludskom tele je extremny magnetizmus, ze dotycnemu sa prilepi nejaky kov na telo, a pomerne dost tazky, ale aj v tom je podla mna nejaky figel, co ti ludia robia (aby zarobili).

Neverte na take bludy. Vsetko su to povacsinou magneticke triky (napriklad kov je vnutri plastoveho objektu tak, ze ho nevidiet a podobne).

pyrokineza

Pyrokinesis - Pyrokinéza.

Tréning č.1
Pohodlne sa usaďte
Vezmite si zápalku, zapáľte ju a sústreďte sa na ňu
Pokúste sa donútiť zápalku aby zhasla
Vytvorte si tunel medzi sebou a zápalkou a orajte si aby zhasla
Tento cvik môžete skúsiť i so sviečkou pre väčšiu bezpečnosť
Tréning č.2
Vezmite si sviečku a zapáľte ju
Chvíľu sa na äu sústreďte a potom si želajte aby sa plameň predĺžil
Potom môžete skúšať aj to aby sa plameň skrátil, stenšil, zhrubol, rozdvojil, rôzne krútil...
Tréning č.3
Tento cvik je iba pre tých, ktorí zvládli prvé dva tréningy
Zožente si nádobu ktorá sa nerozpustí pri vysokej teplote alebo nezhorí (vhodná je keramická alebo sklenená)
Zožente si noviny (kúsky alebo v celosti, to je na vás, ja odporúčam najpv kúsky)
Ukľudnite sa a noviny dajte do misy
Sústreďte sa na to, aby začali noviny horieť (môžete použiť tunel)
Ak začnú noviny horieť pokúste sa ovládnuť celý plameň a nakoniec ho aj zhasnite
Dajte si pozor, pretože toto cvičenie je nebezpečné!!!
Tréning č.4
Sadnite si k pahrebe alebo ku kozubu
Nezapaľujte polená zápalkami, ale pokúste sa vytvoriť oheň pomocou pyrokinézy
Môžete prinútiť aj tlejúce uhlíky aby sa znovu zapálili

Viac tu: kineza.webnode.sk

Pag

Ja, čo som si pozeral videjka na tom slobodnom vysielači zvanom Y.u T.be, tak tam "majstri" robili také veci, že zapaľovali papiere a pod., akože kvázi s využitím vnútornej, vitálnej energie, ale potom tie videa boli označené analytikmi za fake. Možno by sa niekomu po rokoch rokúcich kláštorného cvičenia podarilo relokovať nejaký predmet, ale isto také niečo stojí veľmi veľa vnútornej energie a asi to musí aj dosť vyčerpávať, čiže z tohto hľadiska by som sa na takéto tréningy nezameriaval. Nuž, stojí to veľa vnútornej energie, ale na isté veci sa oplatí túto energiu využiť, hoci človek potom neskôr asi odpadne kvôli vyčerpanosti:-)

Tammatuyuq

1.
Telekinéza _ Telekinézne ovadane predmetov alebo tekutin.
Viac tu: telekineza-facebook.webnode.sk
"telekineza" nebudem o nej hovoriť no patrí k historie,
2.
SCP-811 _ to si poviete to čo je ide lem o to každá záhada či viera má svoju historiu napríklad aj Mileena Tammatuyuq či SCP-1003 jednoduch je lachke diskotovať o niečom ale dvoležitá je aj historia.
3.
Ja ked oniečom diskutujem prvom rade hládam historiu vedecké a iné porovnavanie ked chcete aby ľudia diskotovalí treba dát viac zaujmavostí toho očom sa má diskotovať.