otazka na zeny

eviak

ja mam belaru a uplne mi vyhovuje po vs. strankach. 300 na mesiac, nie je to malo, ale zlepsila sa mi plet aj vlasy. len neviem, ci som z nej nepribrala. ale pri mojich vecnych jojo efektoch asi ani nie, fakt odporucam

pribinacek

ja beriem regulon už 2 roky a môžem ho len odporučiť,aj čo sa týka pleti a aj cena je super:500Sk na 3 mesiace

lorelai

Mila alenaki,
tie vyrazky mam z Mercilonu a mam ix len na xrbte,inak je to OK.S pubertalnym akne som nikdy problemy nemala,toto bol nasledok reakcie tela s nevhodnou HAK.
A Diana tiez nerobi zazraky.Beriem ju asi 8 mesiacov ale nemoze sa brat dlhodobo,max. 2 roky a xcela by som ju aj tak zmenit...je velmi zla na pecen a celkom sa bojim ako mi vyjdu testy...:(

alenaki

Ahoj, neviem, kolko mas rokov, ale ked som mala 15-18, mala som velke problemy s pletou (vyrazky). 2 roky som chodila kade tade po vysetreniach. Liecili ma kremami, aj HAK bola jednou s alternativ, a nakoniec zistili, ze to je z hrdla (vyterom z hrdla)! Ak mavas pocas chladnych dni casto bolesti v hrdle, moze to byt ono. Nasadili mi na 2 tyz. antibiotika a bolo po hnisavych problemoch, odvtedy nemam problemy s pletou. Mozno to nieje prave tvoj pripad, ale mozno niekomu pomoze....

diata

ja mam tiez diane 35 a som velmi spokojna,ani ju nechcem menit.mam super plet a ked som ju na pol roka vysadila,dost sa mi zhorsila tak som zacala znova a uz som zas kocka)pred tyzdnom som bola v lekarni a uz sa neplati 900,ale 1060(na 3 mesiace) a lekarnicka vravela,ze to bude o tri mesiace este drahsia...tiez mi pomohla s vlasmi,mam ich ovela lepsie a menej mastneju,a nepribrala som nic.

lorelai

Ja momentalne beriem Diane35 ale samozrejme je to docasne a brala som aj Triquilar ale nemozem mat trojfazovu lebo som mala caste zapaly z nej.
Ta cena za Diane ma udivuje ja tiez doplacam vyse 900!!
Eli kde to prosim ta kupujes? Nemyslela si 470 za 1x21?
A Mercilon mi dokazil co mohol.Pocula som ze je to velmi zatazova antikoncepcia...

tyhfle

som pocula ze Yadine je velmi dobra HAK, s najmodernejsimi hormonami a nezatazuje tak organy a nezadrziava vodu v tele takze nepriberies. a po dlhodobejsom uzivani zevraj ma velmi pozitivne ucinky co sa pleti a ost. veci tyka. ale stoji 1200 na tri mesiace..

lorelai

dakujem za odpovede,mne skazil co mohol Mercilon a predtym som mala triquilar ale byvalo mi tazko a mala som caste zapaly...
dakujem

petusa

ahojte, ja som brala na plet Diane 35 a pomohlo. tiez som doplacala vyse 900 sk. ale vraj to nie je na dlhodobe pouzivanie, vybrala som 2 balenia. teraz som presla na Jeanine, doplatok skoro 1200, mam za sebou jedno balenie a nevsimla som si rozdiel.